www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

no risk - no fun?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: no risk - no fun? Na vrh strane Na dno strane

"No risk - no fun",

to ste sigurno cesto culi, zar ne? Da li vi zivite pod toj filozofiji i u kom smislu? Jel se zlazete da covek treba ponekad da rizikuje nesto da bi na kraju nesto vise dobio?!

U kojim situacijama vam se to cesce desava? U ljubav? poso? ili u drugim delova zivota? Sta mozete da ulozite i dal vam se to isplati na kraju?

Postavio sam ovu temu, jer ja zivim pod tom divizom. Ako covek ne ulozi nesto, ne treba da ocekuje da ce dobiti vise!

Ako ste u vezi sa osobom, isto treba da joj pruzite puno i nekad i da rizikujte da sebe zaustavite malkice da bi ugodili voljenoj osobi, a rezultat moze da bude ovakav i onakav. Ko nije spremam nesto da zrtvuje ne sme da oceka da ce drugi da mu da onda nesto sto nije moguce.

U poslu isto tako mislim. Ako sve samo radim bezbedno, cu uvek solidan da budem, ali nikad necu da znam gde su mi granice i koliko mogu da postignem. Jeste da mogu i nisko da padnem, ako rizik pogresno kalkuliram, ali i ubrnuto je moguce, da imam veliki uspeh. Svako za sebe mora da zna sta je u stanju da zrtvuje.


Hajd sad da cujem Vase misljenje o tome.


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne kaze se dzabe "kad bi covek znao gde bi pao on bi seo" Smile Posto ne znamo sta nas ceka moramo rizikovati,pa sad ako izgubimo dignemo glavu i idemo dalje,ako dobijemo,opet idemo dalje Smile Kako god moramo rizikovati i zrtvovati se da bi napredovali i dobili nesto vise Wink

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Pa ne kaze se dzabe "kad bi covek znao gde bi pao on bi seo" Smile Posto ne znamo sta nas ceka moramo rizikovati,pa sad ako izgubimo dignemo glavu i idemo dalje,ako dobijemo,opet idemo dalje Smile Kako god moramo rizikovati i zrtvovati se da bi napredovali i dobili nesto vise Wink


Tu si u pravu! Ali ipak ima ljudi kojima je bezbednost preca nego da nesto rizikuju, da nebi ono izgubili sto vec imaju! Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jest i to,ali kako bi covek napredovao ako ne rizikuje??? Nema nikakve garancije u zivotu da neces igubiti i ono sto imas i bez rizika Wink

_________________
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugo brate tu ti postoji jedna prosta recenica koja ti sve kazuje "ko ne riskira taj ne profitira" tako da treba riskirati ali ipak pre toga pametno razmisliti o svemu tome jer kako se kaze "triput meri jednom seci"

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba rizikovati u prazno..mislim treba znati kada rizikovati kada ne....ne treba srljati glavom bez obzira..ali dok nesto ne ullozis ne mozes nista ni da dobijes...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svakome faktoru u zivotu covek treba da se postavi u neki rizik kako bih na kraju video kakav ce biti rezultat toga .. u nekim situacijama taj rezultat izadje kao pozitivan dok u nekim, nazalost, negativan ... ali ipak covek ako je isao do samoga vrha i rizikovao dosta, barem ce mu mirna savest biti time sto je znao da je pokusao svoj maksimum

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
LekiCA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 56
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 8:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,naravno bez rizika nema profita.Koliko god mi to htjeli izbjeci ne mozemo,sve sto radimo u zivotu ima neki predznak neuspjeha,mislim moguceg,i tebamo uvijek biti spremni na to da mozemo dizivjeti poraz.Fino je ipak,kad profitiramo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ne nedostaju nam osobe koje volimo,nedostaje nam onaj dio nas koji su odnijele sa sobom.Možda je tuga neka vrsta neizvjesnosti. Ulovi te kad si sam i drži te nesigurnim dok netko do koga ti je stalo odlazi ili umire.
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rizik je dobar ali ne uvek. znaci moramo znati kada trebamo rizikovati a kada ne. .......ja rizik ne volim, jer za mene je sigurnost sve. ALi nekada izazov kao rizik nije los.....
 
Svalerka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: RISK IS FUN! Na vrh strane Na dno strane

kao sto moj naslov vec kaze risk is fun, tako i mislim o tome!
 
samsonsam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 11

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za neke je:
Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
A za druge:
No risk no fun

Ja sam za nesto izmedu:
Bolje fun u ruci nego risk na grani.
 
arminkovacevic2002
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene vrijedi bez vrapca u ruci nema ni vrapca
Ne gubi te nadu. Bez rizika nema ni pobjede
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> no risk - no fun? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon