www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

no risk - no fun?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
maestro071
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 04 Jun 2005
Poruke: 21

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

no risk no fun! istina ali o tome se ne opredjeljuje voljom ili zeljom to je jednostavno sastavni dio karaktera osobe.

 
Mirjana_87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

no risk-no fun
no fun-no life
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi koliko rizikujem...mislim,ako se u strahu od neuspeha ili nesrece toliko osiguram,nije bas dobro...Ali nekad jednostavno moras da pokrenes stvari...

_________________
Crvenokosa lutalica
 
RaMsMe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

no rink no fun.... isto kao no alkohol no fun... glupo misljene... prije ili kasnije nece biti dobro da se tako misli...
 
Nymeria
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 35
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos bila u polozaju da odluke koje donosim vidim kao rizik sa velikim ulogom.Trudim se da sve sto radim bude prirodno, logicno i proizilazi iz ranijih odluka - da jedna vodi drugoj.Naravno, retko je kad moguce da sve ostane tako jednostavno, ali ukoliko stvari posmatrate na taj nacin videcete da je malo koja odluka stvar trenutka, vec da je sve sto ste ranije radili u stvari vodilo do nje, u kom slucaju rizik koji preduzimate i nije rizik, vec jedino sto mozete uciniti.

_________________
All you need is faith and trust...and a little bit of pixie dust! Smile

(Peter Pan)
 
silverado
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad...u poslu postoji rizik i to stoji ali pravilnim nacinom rada...znaci neces poslovati s nekim iz ciste radoznalosti, nego ces prvo pokusati provjeriti postojecu osobu ili poslovni subjekt... od pametnih savjeta nekih o toj osobi ili primjerice informacije o dugovanju ili potrazivanju te osobe...
 
nino141
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 40

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

caos, simpaticna tema...

ja takodje slicno mislim, ako u zivotu neces da rizikujes to je tvoja odluka.... imaces zivot slican mnogima... ako zelis nesto drugacije, interesantnije, onda rizikuj jer mozda ne uspes al barem si pokusao i to je takodje velika pobeda...

Jer sigurno bolje je ako uspes, al ako probas i to nije lose jer nisi uradio to slicno svakom drugom koji nije ni pokusao...
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 21, 2005 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizik je rizik...nije strašno kad sam ostaneš, al je strašno kad si bez rizika....nema profita a ni zabave......to se nikad ne zaboravlja......nije strašno kad sam ostaneš....al je strašno kad si bez rizika....moja azra negdje samuje....to se nikad ne zaboravlja........BE COOL BE RISK

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
ZvezdanaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od situacije, ali mislim da , ako hoces nesto da dobijes moras nesto i da das. Znaci-nekad morad i da izgubis da bi nesto dobio! Smile

_________________
Zvezdana
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad pogledate svoju prošlost, otkrit ćete da su trenuci koje ste iskreno proživjeli oni u kojima ste postupali u duhu ljubavi.

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
herbert
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 9

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada treba da se rizikuje da bi se uspelo nesto u zivotu. Al nemoze i bez dobrog razmisljanja to sve zavisi o cemu se radi. Ako nesto ne pokusas nikada neces znati sta si propustio ili ne.

Pozdrav
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam od onih koji riskiraju, ja uvijek potenciram da idem na sigurno, riskiram samo u slucajevima kad iskljucivo moram... A tad su u pitanju neke sitnice, jer ako je ulog prevelik, a ishod neizvjesan, radije cu se povuci nego riskirati.......

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> no risk - no fun? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon