www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

no risk - no fun?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Garancije ne postoje u zivotu to je sigurno. Ipak potpuno je tacno da bez rizika nema dobitka...Kako da ocekujes uspeh u bilo cemu ako ne skupis hrabrosti i ne rizikujes da bi ostvario cilj, koji god bio.


_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kaze del boy - He who dares-wins

_________________


Love don't let me go
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno sam za to no risk no fun,ko reskira profitira...Zivot je takav smor ako nema rizika,nije sve u poslu nego u zabavi ja sam do sada mnogo puta rizikovao zbog zabave,nekad naje*esh,ali ne zalim! Very Happy

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
malimravak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 210
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Monotonija ubija
Rizik-da,ali ne po svaku cijenu

_________________
Ovo je mali korak za čovjeka
ali veliki za čovječuljka!
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar je moguc zivot bez rizika? mislim da tako nesto ne postoji. cudno je samo kako se mi svi bojimo poraza ili neuspjeha. od svih mojih pobjeda i poraza, najvise sam naucila iz poraza. cesto me je pogresan korak naucio mnogo vise.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti, i kad ideš ulicom, rizikuješ da se oklizneš, da ti saksija padne na glavu...znači, život je rizik, ko ga prođe uspešno, dobija nagradu...smrt.... Laughing

Ko reskira, taj dobija. 8)
 
ManiaC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 41
Mesto: Jagodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma rizik je uvek isplativ..Ako ne dobijesh to shto si hteo,barem naucish neshto novo 8)
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba rizikovati uvek, ali ne previse. Jer ako ne rizikujemo, ostacemo u svojoj sobi izolovani od sveta i koja je korist od toga. Naravno, ne treba skakati sa mosta, takav rizik nije potreban.
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam osoba koja voli da rizikuje...To je neki osecaj koji volim
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...UVEK... jer bez rizika nema i uspeha... jednom prlikom mi je jedan djanki kada sam ga pitao zasto to sve radi kad moze vrlo lako da zaglavi u tvorza, na sta mi je odgovorio - ono sto sledi nakon rizika je vredno toga...
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne rizikujes , dakle ako se ne zrtvujes neces zivjeti zivot, dakle da vam se desi nesto veliko i dobro morate riskirati Rolling Eyes , u nekim slucajevima Rolling Eyes

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba rizikovati, ali samo kada znate tachno shta dobijate/gubite, da li cete i koga cete povrediti svojim reskiranjem. Umerenost je ovde kljucha.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> no risk - no fun? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon