www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

no risk - no fun?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tacno je da rizik podize atmosferu, ali ne mora da znaci da je samo rizicno zabavno. Sve zavisi od coveka.

 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rizik se ne isplati uvek. Ja volim da idem na sigurno, ili ako znam da će mi se to isplatiti, i ako je to potvrđeno, onda mogu i da rizikujem.

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rizikovati ne znači da ćeš i pobjediti jer rezultat rizika zna biti i poraz.Rizik zna biti itekako bolan i sa kobnim posljedicama.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
hiphop playgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 21
Mesto: Oberhausen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: hehe =) Na vrh strane Na dno strane

uprvu ste no risk no fun ali samo ako se nepreteruje!!!

_________________
voli i ljubi nemoj se kajati jer zivot nece vecno trajati!!!
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa svima onima koji vole da rizikuju da bi dosli do svog cilja... jer nikada ne mozemo ocekivati da ce mo dobiti nesto vredno ako ne nesto ne damo za uzvrat... naravno da postoji i druga strana medalje ali u cemu je onda car ako nema rizika...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi bi voleli da idemo na nesto 100% sigurno ali to nije uvek moguce.. Rizikovati nije losa osobina,naprotiv ona sastavni deo naseg zivota.

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko neshto ne pokusha, nema shansu neshto da izgubi, a samim tim ni da "dobije"/ostvari.
A od pogreshnih koraka "ne precam", barem izvuchem pouku iz sveg toga... i opet dobijam.
edit: I da, pre upotrebe promuckati. (misli se na mozak) Razz

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
ljubamafija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vmirko je napisao/la sledeće:
Pa tacno je da rizik podize atmosferu, ali ne mora da znaci da je samo rizicno zabavno. Sve zavisi od coveka.



matori rizik je do ja*a naravno pametan rizik

_________________
amadeus band.......
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez rizika- nema adrenalina, nema osjećaja da si dobio nešto, nema napretka ..
S rizikom- adrenalin prisutan, osjećaj ponosa, divljenja samome sebi, naravno ako se uspije Razz ..

Uvijek s rizikom, pa šta bude Mr. Green

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako mislim da sam kao i svaka devica neko ko voli da uzme rizik jedino ako je to vec sve proracunato, provereno i sigurno Laughing Laughing Laughing i naravno da nista ne izgubim, moze da ne uspe ali sa minimalnim gubicima i posledicama Laughing Laughing Laughing
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa normalno da ponekada treba da se rizikuje da bi uspjeo u nečemu.
ali sa granicama normale.ne ako si svjestan da ti taj rizik ne donosi ništa dobro.
to jest ne rizikovati po svaku cjenu.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covjek treba da rizikuje da bi na kraju nesto dobro dobio.
Tako i ja zivim.

Ne ocekivam od zivota da ce mi ono najbolje donjeti ako ja citav dan sjedim u kuci, bojim se sta god bilo poduzeti.. Rolling Eyes To ne valja.
Necemo onda nigdje stignuti.
Mnogo puta kada sam ja nesto rizikovala, donjelo mi je losih stvari.. Ali, ipak se nisam kajala i mislim da bih isto uradila. Tada sam toliko adrenalina osjetila, i nikada nisam daleko preko svoje granice otisla..

I na kraju krajeva: Cijeli zivot je jedan veliki rizik Wink

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> no risk - no fun? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon