www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

no risk - no fun?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
jasamkralj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 27, 2009 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko rizikuje...ne dobija...a po neki rizik moze da bude po prilicno rizican...sve u svemu bitno je pokusati Mr. Green

ko ne rizikuje u zivotu nista ne dobija...a ljudi ne rizikuju iz straha Laughing



_________________
kralj sam pa neka sam
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 29, 2009 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez rizika nema dobitka mada dobitak uvek nije zagarantovan.

Uspelo ili ne, vazno je pokusati i ne ocekivati pozitivan doprinos jer uvek nije tako.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 29, 2009 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

More, ja se drzhin parafrazirane izreke: "Ko ne rizikuje - taj ne gubi."
Tako da mi je sve shto je preko gubitka - uvek dobitak, tj. i ako je gubitak manji od ochekivanog, opet dobijam. Ako nishta drugo, onda barem iskustvo. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 30, 2009 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Problem kod rizika je samo taj sto nikada ne znamo da li ce se isplatiti ili ne, da li cemo postici sto ocekujemo, dici se ili pasti... i tako stalno u krug.
Sam zivot je po sebi rizik i ja jesam za njega (dok negdje ne izgubim glavu). Cak i oni koji sve planiraju i koji su "ziherasi" (izvinjavam se na mozda neprikladnom izrazu) dodju u situaciju da rizikuju, ko od nas to moze znati, i dobiju igru pukom srecom, slucajnoscu ili igrom sudbine, sve ovisi o tome u sta zaista vjerujemo, ali svi rizikujemo, bas svi, samo neko manje a neko vise.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> no risk - no fun? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon