www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Shiseido postajes matora ~ :)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 11:58 pm    Naslov poruke: ~ Shiseido postajes matora ~ :) Na vrh strane Na dno strane

Sada vec svi znaju sta je poenta teme, nasoj dragoj Shiseido je rodjendan, necemo otkrivati koji, ipak je dama u pitanju Mr. Green

Mislim da znas sta mislim o tebi i ne bih pokretala ovu temu da nije bitna Smile Zelim ti sve sto zelim i sebi (a poznato je da ljudi sebi zele sve najbolje Mr. Green )

I najmanji delic srece, koju ti zelim, bio bi dovoljan da budes presrecna.

SRECAN RODJENDAN i sve najbolje, najlepse, naj naj naj... zeli ti tvoja koleZinica (cerkica Mr. Green ) skorpijica Very Happy











_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi su se lepo spremili, mene uhvatishe bez ichega. Neutral
Koleginice, dezhurna,
sve najbolje povodom rodjusa bre. Very Happy
Da shto manje zhelish, a vishe da imash i stvarash.
Baraba

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan Very Happy
Zelim ti da ti se ispune sve tvoje zelje

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica Arrow Jooj... Embarassed Embarassed Šta da kažem...ostavila si me bez texta... Embarassed Hvala na ovako divnim rečima i željama! Ljubim te do neba, pa onda natrag i tako u krug!!! Mr. Green

Baraba Arrow Hvala ti puno i ne brini, pa naši smo! Mr. Green Dežurni se ne ljuti i maše u znak zahvalnosti! Very Happy

granger_ Arrow Hvala ti puno! Very Happy

_________________
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam i ja tebi škorpijo...sve najbolje ti zelim

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam shi Wink
 
nikolas984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 12:53 am    Naslov poruke: Aj! Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjos i puno lepih trenutaka!!!!
Kao novi clan ovde, odma mi se jako svidelo.
Pozdrav svima najvise slavljenici Very Happy
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooooooooooooooo mamaaaaaaaa pa tebi je danas rođendaaaaaaaaaaan Very HappyVery HappyVery Happy weeeeeeeeee! Da si mi živa, zdrava, voljena i vesela još minimum 100 godina! Ljubi te puno tvoja ćerkica broj 2 Mr. Green



A nama dečici ostavi koje parčence torte Mr. Green


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi owako, ja te neznam, ali eto, poznaem neku od twoje dece Mr. Green i ako oni otwaraju chestitke to znachi da si i zasluzila Wink

daklem, baraba je saswim lepo rekao da ga ne quote, kazem amen Exclamation

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koleginice moja draga, zelim ti sve najbolje, da ti se svaka zelja ostvari i da se ne menjas, ljubim te puuuuno !

 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*zečica* Arrow Hvala najlepše! Very Happy

dreamwalker Arrow Hvala! Very Happy

nikolas984 Arrow Hvala, hvala i drago nam je da ti se svidelo ovde! Wink

~SonicLady~ Arrow Ćeeeeriii moja, ljubim i ja tebe...hvala ti puno...pa nek ti se vrati sve...mama ti to od srca želi! Razz A, posle slede kolačići...da se deca ne ispuste... Mr. Green

CatchTheWreck Arrow Ih, pa pazim ja... Mr. Green Posle svih ovih godina zaslužila sam da mi deca ovako vrate... Rolling Eyes Hvala ti najlepše! Very Happy

Ivankamaza Arrow Draga Iko, juuubim te i hvala ti puuuuunooo na svemu! Razz


A sada...znate šta vam je činiti... Razz

_________________
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 7:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam ti za tvoj rodjendan, pa koji i bio po redu Razz Laughing
Zelim ti sve najbolje!!!
I da ti se sve zelje ispune, pa koliko ih god imala i kolike one god bile Razz Laughing
Cestitam Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> ~ Shiseido postajes matora ~ :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon