www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

! MINHEN 74, ARGENTINA 78 I DRUGI PUNI PANINI ALBUMI SLICICE
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
stankodej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 05 Dec 2007
Poruke: 3
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: ! MINHEN 74, ARGENTINA 78 I DRUGI PUNI PANINI ALBUMI SLICICE Na vrh strane Na dno strane

Minhen 74, Argentina 78, Spanija 82, Mexico 86, Italia 90, Nemacka 2006, EURO 84, 88, 92... puni Panini albumi sa slicicama.
Razmenjujem slicice za navedene albume, kupujem polupune albume, nudim pune albume. Takodje me zanimaju EX YU fudbalska prvenstva 1. i 2. liga u izdanju JEZ godista 1974/75, 1975/76... Takodje me zanimaju i albumi sa slicicama strip junaka Zagor, Blek, Komandant Mark, Kapetan Miki, Umpah Pah, Asterix, Talicni Tom, Iznogud...
Imam i albume sa slicicama iz oblasti automobilizma, avijacije, brodova i jedrenjaka, flore i faune...
Molim zainteresovane da mi se jave.



_________________
kolekcionar
 
ljuba85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 588
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako mogu da narucim slicice za nemacka 2006 i koliko kosta

_________________
LJUBA
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Napishite chlanu PP sa svojim kontaktom, necemo javnim putem da se pogadjamo. Smile
A vash kontakt je potreban, jer vam chlan ne mozhe odgovoriti dok ne nagura na 20 poruka na forumu.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
ljuba85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 588
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj da mi persiras, mladji sam ja od tebe, a nisam znao da ne moze da odgovori jer sam vec poslao pp, sorry i hvala na informaciji

_________________
LJUBA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> ! MINHEN 74, ARGENTINA 78 I DRUGI PUNI PANINI ALBUMI SLICICE Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon