www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Izbor za miss "Domaci.de 2007" ~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  

Glasajte za jednu od ponuđenih kandidatkinja. Linkovi za slike su na prvoj strani ove teme.
Andrejica
1%
 1%  [ 4 ]
Aleksica
28%
 28%  [ 59 ]
Gertie
1%
 1%  [ 3 ]
Francuskinja
0%
 0%  [ 2 ]
Carmen90
0%
 0%  [ 1 ]
Goga20
0%
 0%  [ 2 ]
*Stefy*
4%
 4%  [ 9 ]
Nextajox
3%
 3%  [ 7 ]
Ego!
1%
 1%  [ 3 ]
Devojka od cokolade
1%
 1%  [ 4 ]
Kiki1979
2%
 2%  [ 5 ]
*kissy*
13%
 13%  [ 28 ]
Idealno_losha
6%
 6%  [ 14 ]
Boobamara
1%
 1%  [ 3 ]
*Lola*
1%
 1%  [ 4 ]
Annabel_lee
6%
 6%  [ 13 ]
Jovanicar
0%
 0%  [ 2 ]
neuhvatljivaa
0%
 0%  [ 0 ]
lane86
4%
 4%  [ 9 ]
Babyboom
0%
 0%  [ 0 ]
andjelaleks
11%
 11%  [ 24 ]
Pretty_woman78
0%
 0%  [ 1 ]
vive
1%
 1%  [ 3 ]
minjaisanja
0%
 0%  [ 1 ]
Dameski
2%
 2%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 206

Autor Poruka
anci.anci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksica je stvarno najlepsa. Zato dajem glas za nju! Very Happy

 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izmedju Boobamare i Andjelaleks glas prvoj za nijansu iako su moj tip malo starije kao sto je andjelalex.
Drugi put možda .

P.S zahvala moderatorima na dobro i uspešno odradjenom poslu za oba izbora.... da se ne zaboravi!!!!!! Very Happy Arrow

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
bokiboss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Okt 2007
Poruke: 1
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasam za "andjelaleks" 27. skroz je najlepsa!pozz

i lane86 je super,ali stvaaarno,od srca!!!za nju 10 bambija Very Happy
 
GAJA_JR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Dec 2007
Poruke: 34
Mesto: Bijeljina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andjelaeks je najsladja za nju treba glasati Wink
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i ja sam glaso iako je skoro pa sigurno tko je pobjedio.....a moj glas je poso curi sa najljepsim ocima(mozda se prepozna) Embarassed Embarassed Very Happy
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema dilema, najzgodnija cura caruje. Bravo za Aleksicu, stvarno je prelijepa!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj glas dajem Dameski Wink Very Happy
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh dugo me nije bilo tako da sve do maloprije nisam ni znao kako stoje stvari...

Kao prvo da pohvalim sve djevojke koje su se prijavile...sve izgledate divno i zaista svaka od vas je potencijalna miss.

Sto se tice mog glasanja...uhh ovo mi je tesko...

Ima tu dosta djevojaka koje mi se na neki poseban nacin svidjaju, neke znam veoma dobro, druge izgledaju za 10, dok trece opet imaju nesto u sebi primamljivo...

Pa da krenem:


Aleksica - zaista prelijepa djevojka ali nekako mi nije fer od nje zbog tih profesionalnih slika i fotografa....vise bih volio da je postavila slike koje je ona uslikala ili eventualno neki njen bliski prijatelj jer svako moze extra izgledati na profesionalnim fotografijama...

*Stefy* - pravo slatka djevojka....nije samo zbog toga sto ima dugu kosu koju volim na djevojkama Laughing

Nextajox - jedno veoma ubavo djevojce Razz....ima extra figuru....ne mozes da vjerujes da sam ovo napisao jel' tako Very Happy

Kiki1979 - ova djevojka je wooww samo steta sto je postavila samo jednu sliku....

*kissy* - kad bi sve medicinske sestre bile ovakve, rado bih bio u bolnici RazzRazz .... ma preslatka stvarno.....kiss za kissy Wink

Idealno_losha - ova mala, nestasna....slatka pravo...

Annabel_lee - Embarassed Embarassed moja slatka dusa...super izgleda medjutim ono sto je posebno kod nje je to sto je i veoma dobra osoba sa visokim ciljevima, puna tolerancije i prije svega ljubavi.... Wink

lane86 - ej kolegice toliko me podjecas na jednu veoma veoma meni nekada blisku djevojku to je nenormalno... Laughing Laughing - sta da radim sa tobom RazzRazz.....super slatka, al' to vec nekoliko puta rekoh i napisah



To bi bile moje favorit.....sad je tesko pravo da glasam za samo jednu djevojku, tako da i necu.....jer stvarno ne znam za koga da se odlucim a da nikoga ne povrijedim, na bilo koji nacin, ili nekoga da manje procjenim il' nesto slicno....

sve ste divne, lijepe i svakoj od ovih koje sam naveo zelio bih da pobijede...naravno iako moze samo jedna pobijediti ali eto...drzim vam palceve... Wink Wink


Ljubim vas sve, ako mogu Very Happy, i ostanite mi tako lijepe i dobre Laughing Laughing Cool Cool Cool


Kolege modovi, nadam se da necete izbrisati ovaj moj post...Very HappyRazz Wink

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo, ja sam upravo glasao, a vi pogodite za koga. Wink
 
vatraa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Dec 2007
Poruke: 1

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andjelaleks je najlepsa....
ja ovim drugim devojkama ne viddim nikakvu lepotu....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vatraa je napisao/la sledeće:
andjelaleks je najlepsa....
ja ovim drugim devojkama ne viddim nikakvu lepotu....


aham...ne kazem da nije tako, samo se pitam da li je to zato sto imate isti IP Confused

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cccc, šta se radi Neutral
Izvinjavam se moderatorima na ovoj upadici...

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> ~ Izbor za miss "Domaci.de 2007" ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon