www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kafana/birtija/restoran Domaći.de (svaštara)...
Strana 1, 2, 3 ... 98, 99, 100  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Kafana/birtija/restoran Domaći.de (svaštara)... Na vrh strane Na dno strane

Kafana je ponovo otvorena...
Staro mesto samo malo renovirano


Konobari: Bojan_kralj, ice_baby_ice, GAJA_JR, maLena_puLa, Boky (konobar "nocne smene" Very Happy )

Aleksica pevacica zabavne muzike Very Happy (nasa estradna zvezda ima jednu molbu "bez vucaranja za suknju") Very Happy



Molio bih clanove, koji zele da budu konobari u nasoj svastari , da mi se jave, tj. bilo kom moderatoru, na pp da ih upisemo ovde


Dobro nam dosli
Very Happy





_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bojane nisam znao da si zhensko Mr. Green Mr. Green

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Greska ispravljena, kolega isao na copy, bez citanja... Mada mi iz uprave nismo proveravali da li se iza nick-a Bojan_kralj krije musko ili zensko Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde sam pogresio....ljudi prosvetlite me Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kolega ja otvorila proslu kafanicu i pisalo je "moliLA bih" Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu ja da budem pevacica?Very Happy

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto ne bi moglo? Mr. Green Oces i to da upisemo u prvi post? Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ja to nisam video Embarassed Embarassed ....a za one koji ne znaju...ja sam musko Mr. Green ....barem mi tako kazu Mr. Green ....Aleksice ako ces da budes pevacica moram prvo da te cujem kako pevas, samo da ne bude skuplji izlaz nego ulaz Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao...kako ste svi redom..??

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao maLena_puLa Very Happy

Bojane ako je verovati onim slikama na msn, ja bih rekla da si ti bas prava devojcica Mr. Green jos samo roza masnice da ti stavimo Razz

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked Pravicu se da nisam procitao tvoj komentar Shocked Shocked Shocked ....a sad istog momentnog trenutka idem na plasticnu operaciju kod istog onog doktora sto je operisao michael jacksona Shocked Shocked

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neeeeeeeee, salila sam se (kao) Mr. Green Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Kafana/birtija/restoran Domaći.de (svaštara)... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 98, 99, 100  sledeća
Strana 1 od 100

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon