www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skola weba
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 1:59 am    Naslov poruke: Skola weba Na vrh strane Na dno strane

Skola weba

1. Osnovna lekcija #1: Upoznavanje :: Link
2. Osnovna lekcija #2: Tagovi :: Link
3. Osnovna lekcija #3: Obrada teksta :: Link
4. Osnovna lekcija #4: Povezivanje stranica :: Link
5. Osnovna lekcija #5: Slike :: Link
6. Osnovna lekcija #6: Obrada slika :: Link
7. Osnovna lekcija #7: Sta sada? :: Link
Vise informacija na sledece teme: Tabele, Pozadine, Forme, Frejmovi Dugmici, Teksture, Interfejs, Page Sets, Java Skript etc mozete naci na izvornom sajtu

Autor: Dejan Simeunovic
Izvor: Pst


Dizajn Web Stranica

1. Lekcija #1: Intro :: Link
2. Lekcija #2: Osnove :: Link
3. Lekcija #3: Liste i linkovi :: Link
4. Lekcija #4: Slike :: Link
5. Lekcija #5: Tabele :: Link
6. Lekcija #6: Okviri :: Link
7. Lekcija #7: Sitnice za kraj :: Link

Autor: Sezampro
Izvor: Sezampro



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Sami_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 06 Maj 2008
Poruke: 12
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm i nije lose za pocetnike,veoma korisno Very Happy
 
tihixxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo korisna stvar
puno hvala Smile
 
iizuzetan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Maj 2010
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2011 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Korisno prilicno, hvala.
 
Milanche-ee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jul 2013
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 21, 2013 9:56 am    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

Ej, ok ti je ovo, korisno, svidja mi se.
Za pocetnike dusu dalo.
Samo, treba jos dodati jednu jako vaznu stavku a to su i SEo stvari.
O tome se pise dosta, ali ne zna dosta. Jer se mistifikuje kao da je u pitanju neka alhemija. Mislim tu pre svega na pisnaje sadrzaja za sajtove koji su SEo friendly jer ljudi ne znaju dovoljn o otome i uglavnom se uzdaju u neka kruta pravila (koja, da, imeju da vaze, ali i da stete!).
Zato ne bi mozda bilo lose progovoriti i o tome kako treba uopste i pisati za internet sajtove, u smislu tehnika pisnja, reci ljudima kako zse cit ana net-u i takve stvari. Ja ponesto malo piskaram pa prouvccavam i te stvari a generalno u nekim razgovorima sa ljudima vidim da su zaglavljeni u onom smao title-key words-alt tagovi, description i to je to... A nije jer je pisanje za internet ako ti se sajt bazira na sadrzau jako vazno. Cinimi se da kod nas i nema dovoljno sajtov akoji otovreni pisu o novinama u toj oblasti i o tome sta je recimo Content marketing, a mislim da bi o tome moralo da se govori da svako ko zeli da ima dobar sajt, mora znati sta mu za to i treba. Google je vec i ranije rekao da se mnogo vise obazire na kvalitet tekstova, recimo ovaj sajtic http://www.pisanjezaweb.com/ prilicno dobor, bar po mom sudu, dotice tu temu, mada je nedovoljno, naravno, jer je obimnao i ima toga puno sto tu treba jos znati. Ali nekako kao da gadja sustinu, o kojoj je i Varagic odavno govorio - da je kvalitetan sadrzaj kljuc svega. Ok, nravno i optimizacije titel, url, description-a... ali bre bez sadrzaja nista.
Nadam se da vas ne unjavih, ali mislim da o ovome treba da se prica jer imam utosak da se ne prica dovoljno.
Moyda i gresim....

_________________
Milanche-ee
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Skola weba Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon