www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lazno negativan test - rano uradjen?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
MarijanaRZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 10:20 am    Naslov poruke: Lazno negativan test - rano uradjen? Na vrh strane Na dno strane

Zdr radni narode Smile ja sam ovde nova. Imam 21 godinu i sumnjam da sam trudna.

Ciklusi mi traju 35 dana.

Zadnju mengu sam imala 3.11 a odnose (vec ni ne pamtim) 13.11 onda neznam kad, 23.11
U sustini to su dani kad me je MM punio

Pre nego sto dobijem mecu, 10 - 15 dana imam PMS (bolne napete grudi, veliki stomak, bolove u ledjima), ali ovaj mesec mi je i PMS posebno zatajio. Proracunski treba za 3 dana da dobijem, a PMS-a ni od korova, a gde je 10 - 15 dana? PMS stize uvek na isti dan bez obzira da li mi kasni menga ili ne.

Pre 8 meseci sam imala spontani pobacaj i valjda sam imala sve simptome trudnoce. Medjutim ovaj put su mi samo nabrekle grudi (a ne bole). Veoma sam osetljiva na neke mirise kao miris dima (to sam pripisala svojoj alergiji na grinje). Ujutro me bole ledja, mislim zbog kreveta. Stomak me ponekad boli, pa se naduva donji deo stomaka i prodje za 15 minuta. Stalno sam umorna, ali inace volim spavati. Laughing
I na kraju od problema do problema shvatam da su to neki simptomi trudnoce

28.11 sam uradila test i bio je -

Da li je moguce da sam trudna i nasuprot - na testu?
Da li je moguce da je ovulacija bila 23.?


 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ne bi i dalje bila u nedoumici, lepo odes kod ginekologa i vidis o cemu se tu radi Smile

Danas je sve moguce Very Happy

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
MarijanaRZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre toga cu sacekati par dana (sto me najvise ubija), ponovo uraditi test. I ako bude + onda cu otici ginici
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja preporuka ti je da sacekas jos malo . Rece da ti ciklus traje 35 dana, sto znaci da ne bi trebalo da jos ista pokaze test. I sasvim sigurno, provereno, kad je prerano ne pokazuju tacno.
Koliko god uzmes test za rano otkrivanje trudnoce

Zato lepo sacekaj jos koji dan, pa kod ginekologa.
A sto se simptoma tice, mozda si i malo umislila, to se inace desava.

U svakom slucaju, javi nam sta bi

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Darkova mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Mar 2007
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Da li je moguce da mi kasni 9 dana,a da test pokazuje negativan rezultat?
Imam li razloga da se brinem da ipak test nije pokazao dobre rezultate?
Jednom mi je kasnilo 13 dana ali sam ipak dobila,mada mi najvise kasni 2,3 dana, a sada cak 9!
Sta da radim?
Da li da sacekam jos koji dan i da ponovim test,jer se bojim da idem kod doktora Sad Sad Sad
 
plava_ruža
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguće je.
Kupi test opet, sačekaj još barem sedam dana pa idi doktoru. Jer ako odeš odmah, oni će ti reći da se vratiš za par dana ako ne budu sigurni u trudnoću (ako je ima).
 
Darkova mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Mar 2007
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Hvala na savetu,ali ja sam ipak dobila hvala Bogu... Smile
Nadam se da je ovo kasnjenje bilo uzrok neke prehlade ili sl.
Dobila sam na Badnje vece Wink
Lep poklon za Bozic Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Lazno negativan test - rano uradjen? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon