www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Titanik...
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 6:33 am    Naslov poruke: Titanik... Na vrh strane Na dno strane

Film je snimljen po istinitoj prici...
Uloge : Cate Winslet and Leonardo Di Caprio...
Reditelj : James Cameroon...

Tematika filma :
"Titanik", čuveni britanski prekookeanski brod, koji je potonuo već na svom prvom putovanju. Za nekoliko sati, sjaj i glamur visokog društva zauvek su nestali u ledenim vodama okeana.

Ovo kobno putovanje završilo se u noći između 14. i 15. aprila 1912. godine, pošto je brod naleteo na ploveću santu leda južno od Nove zemlje. Nastradalo je više od 1.500 osoba.

Da li ste gledali ovaj film? Kakva su vasa misljenja i utisci o ovom filmu?

Ja sam ga gledala vise puta...jedan je od mojih omiljenih filmova...uvek se rastuzim kada ga gledam...mislim da je izuzetno dobro uradjen...dok ga gledate imate osecaj da ste tamo i da sve to dozivljavate...na mene je ostavio zaista jak utisak...a sigurna sam da je i na svakog ko ga je gledao...Wink

Evo i nekoliko slicica...







_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam film ali to je bilo odavno, znam da traje dugo a kako je uradjen i koliko je klavitetan o tome govere 11 Oskara.
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam ga davno, dobar film, jako lepo uradjen, jednom recju zadovoljan sam 8) Very Happy
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je ovo najbolje ikada uradjen film i da se ovakav film vise nikad nece snimiti!!

_________________
Alexandar
 
jelenaa12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je stvarno odlican. jako dobro uradjen i iako me totalno rastuzi mogu ga gledati jos milion puta.... Smile
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar film. Davno sam ga gledala i uvek mu se rado vracam.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni je jedan od omiljenih i uvek se rastuzim kad ga gledam pa cak i zaplacem
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A bez sumnje jaako kvalitetan film.
Gledao par puta iako dosta davno.
Odličan
 
weaselaow
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 65

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se film nimalo ne svidja
ne znam zasto
valjda zbog leonarda
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

što se tiče Titanika i potonuća, film je odlično odrađen....emocije su tu, osećaš se kao da si sa svima njima kad tonu, panika je baš realno prikazana, proto sam osećala kako prestajem da dišem u nekim trenucima....fenomenalno odrađeno! svaka čast

ali, ona ljubavna priča.....groznije nešto u životu nisam videla. Rolling Eyes toliko gluposti na jednom mestu....ccc....upropastiše film.
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film mi se uopshte ne dopada, Lionarda teshko mogu da podnesem a poshto film obiluje scenama sa njim ( nije ni chudo kad je vec u glavnoj ulozi Smile ) verovatno da je doprinelo opshtem ukusu... Ok je scenario, gluma, stvarno je stvorio feeling ali eto Lionardo mi pokvari uzivanje Smile

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
malimravak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 210
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odličan.Koja fotografija,koji zvuk....Odličan.Ali predug.

_________________
Ovo je mali korak za čovjeka
ali veliki za čovječuljka!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Titanik... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon