www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ni manje štete, ni veće žalosti
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Umetnik...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2007
Poruke: 89
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 11:39 am    Naslov poruke: Ni manje štete, ni veće žalosti Na vrh strane Na dno strane

Videh na jednoj drugoj temi ("Kako bi ste reagovali da vam devojka kaže da vas je prevarila ... sa devojkom")... kako se generalizuje pojam "PREVARA", pa mi pade na pamet da malo prodiskutujemo na tu temu.

Šta je za vas zapravo prevara?

Da li je "prevara" pojam koji se vezuje za seks ili za ljubav?

Meni lično bi mnogo više smetalo da me partnerka "prevari" u ljubavi (glumeći mi da me voli), nego da me prevari u seksu ...

Zašto bi smo mi muškarci bili "dase" ako imamo više žena (većina njih je udata ili u vezi... zamislite,... sa nekim drugim muškarcem), a istovremeno su žene ... u najmanju ruku "lake" ako priušte sebi zadovoljstvo, kojim se mi muškarci tako svesrdno hvalimo...?

Da vas čujem...?



_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevara... i telesno i emotivno .... telesno (citaj, sex) je, da osoba svoju intimu koju vec deli sa partberom/kom poveri nekom drugom... a emotivno (ljubav) je prevara do koske, voli neku grugu osobu a zajedno je sa "svojim" partnerom i kao su u ljubavi... prevara je prevara... kakva god ona bila...

ko je izmislio da smo mi muskarci "dase" kada prevarimo partnerku... grdno se zajebao... ne moras da budes heroj da to uradis... trebas da budes zivotinja... svi mi imamo povremeno potrebu da budemo zivotinje...
neko bude 1 sekundu a neko ceo zivot...

a zene... se smatraju "kurvama"... opet neko izmislio neku glupost koju ceo svet prihvata...

prevara ne ppoznaje razliku u polovima.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takva podela na "dase" i "radodajke" (pa smo mi to posle prepravili u "fukse" ili neke druge nazive) verujem da potiche iz patrijahalnog sistema i kako je takav jedan sistem porodice postojao veoma dugo nemoguce je da ne ostavi korene i u danasnjici. Mnogi i dan danas zive u patrijarhalnim porodicama gde zena pere muzu noge kad dodje uveche u 2 iz kafane itd... dakle to je otud Smile

E sad prevara je i jedno i drugo, za mene mnogo gora ova emotivna prevara od fizichke ali ni jednu ni drugu ne tolerishem. Te "dase" koje jure tako i guraju de stignu (neka mi zenska populacija izvine zbog izraza) su jednostavno nesposobni da apsolutno zadovolje svoju partnerku i da naprave drugu vezu, te odatle potiche kompleks koji lece tako sto se u drustvu pokazuju kao "shmekeri" - nisu to "shmekeri" to su nezrele .... osobe (da ne kazem budale). Dakle to nisu "shmekeri" vec nezrele licnosti sto se apsolutno dovodi u ravan i sa zenama koje cine isto. Dakle i jedni i drugi nisu sposobni da ostvare korektnu i kvalitetnu vezu pa svoje komplekse leche na ovaj nachin (ili kompleksi ili apsolutno nezrelo shvatanje emotivne veze).
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevara je prevara ma ukom obliku to bilo. Samo postoji vise stepeni prevare...
Glup cin nepromisljenosti, pozude, sebicnosti, nepostovanja...
Slazem se sa vama da ne treba biti "frajer", nego glup da bi nekoga prevario...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevara je prevara- definitivno bilo ona telesna ili ljubavna jer i za jednu i za drugu je potrebno da to hoces da uradis-zelis i svesno, te fraze nesvesno-podsvesno-slucajno-nisam hteo- su gluposti. Svesnim -HOCU- onda i uradis i desi se to sto hoces-neraskidivi su spoj, ne moze nesto si uradio ali nisi hteo i desilo se nesvesno-ko to kaze slagao je......Ako nesto neces to i neces uraditi....Sami svesno ulazimo u sve trenutke naseg zivota......

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a koju biste prevaru oprostili? telesnu ili samo kiss prevaru? ako bi i oprostili Laughing Laughing

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
a koju biste prevaru oprostili? telesnu ili samo kiss prevaru? ako bi i oprostili Laughing Laughing


Khm, ja mislim da bih zaista morao mnogooooo da volim tu devojku da bih joj oprostio prevaru posto sam po prirodi izuzetno ljubomoran i .... stalno bi mi se ta prevara motala po glavi...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onda ta veza ne bi isla nigde i da joj oprostis, posto predpostavljam da bi joj milion puta prebacio zbog te jedne prevare..

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
onda ta veza ne bi isla nigde i da joj oprostis, posto predpostavljam da bi joj milion puta prebacio zbog te jedne prevare..


Eh da je bar samo milion Smile Pa zato i kazem - morao bih zaista mnogo da volim tu osobu da bih joj tako neshto oprostio...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevaru nikada ne bih oprostio.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 4:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko je prevaru oprostiti, ma kakvi to primeri bili...
Ja se licno jos nisam nasao u situaciji da me devojka vara (a da ja za to saznam), tako da ne mogu na to precizno odgovoriti. Mada mislim da bih mogao "oprostiti", al' zaboraviti nikako. Tako da bi dalja veza sigurno isla nizbrdo...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
onda ta veza ne bi isla nigde i da joj oprostis, posto predpostavljam da bi joj milion puta prebacio zbog te jedne prevare..


ali...ako me je ta neka osoba prevarila..onda me ne voli kao sto ja nju volim.. jer ja nju ne bih prevario.. sto znaci da ta osoba ne zasluzuje moju ljubav.. mogao bih da oprostim,mnooogo tesko ali bih MOZDA mogao.. ali ne vidim svrhu oprostaja u ovom slucaju jer ako je jednom to napravila,zasto ne bi i drugi put? jer,kao sto samgore rekao ".ako me je ta neka osoba prevarila..onda me ne voli kao sto ja nju volim.. jer ja nju ne bih prevario.."

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Ni manje štete, ni veće žalosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon