www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prsten
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 1:48 am    Naslov poruke: Prsten Na vrh strane Na dno strane

Da, u pitanju je "njegovo velichanstvo" zvano prsten.

Da li je vazhno od kojeg je materijala sachinjen? Da li je vazhno da bude sa "kamenom" ili bez? Da li je vazhno da je poklonjen - nebitno od kog materijala? Da li je prsten, eto, samo da se zove da imam jedan? Da li je prsten nezaobilazni deo vasheg "outfit"-a?
Da li...? Koji broj prstena nosite (valjda je to prechnik u milimetrima, ako se ne varam)? Da li ste izgubili pa neochekivano pronashli negde taj izgubljeni? Shta vas vezuje za izvesno prstenje? Poklanjate li rado prstenje, i kao prsten prijateljstav? Uh... itd....
Toliko pitanja, a odgovora raznih. Dakle, chekam na vashe odgovore.



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jako volim prstenje, i to srebrno. Trenutno nosim 4, dva sam dobila od mame, dva od dečka.
Nije toliko bitno da li ima kamen ili ne, važno je da je meni interesantan. Prstenje koje nosim mnogo mi znači, jer sam ih dobila od meni najdražih osoba.
Volim i da poklanjam prstenje, pa sam i za predstojeće praznike, za drugaricu i sestru odabrala po jedan zanimljiv.

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam prstenje, i to ne kicasto i sa kamenjem vec sasvim obicno, kao sto je npr burma

ne volim zlato vec srebro, a trenutno nosim 3 prstena, 2 su moja i jedan je poklon

i da, jedan nosim na lancicu....


i da, posto sam rekla da se udavati necu, ali moj partner i ja cemo obavezno nositi prstenje... to mi je zelja....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije vazno, platina je isto zlato belo a skuplje od chistog zlata.

Ovaj prsten pripremam za poklon za buduc'u devojchicu, shta mislite?
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja prstenje volim vise od bilo kakvog nakita, imam 2 od decka i jedan od tetka...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam prstenje. Ne volim kicasto i prebudzeno prstenje, ne volim sarenilo niti ogromne kamencine. Volim da je prsten sto jednostavniji, ali da opet ima neku svoju car i smek. Kada je u pitanju boja kamena, volim samo belo i nekako svaki moj prsten ima bar jedan kamencic Very Happy Veci deo mog nakita cini zuto zlato, ali sto sam starija, sve vise preferiram belo zlato i srebro... Ne znam zasto, ali kada ste mali, svi vas zasipaju zutim zlatom Rolling Eyes


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim al ne bas pretjerano nakiceno svaki prstic uvijek imam jedan najvise volim da je od bijelog zlata sa ili bez kamencica trenutno nosim jedan sa profinjenim kamenom Cool
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da nosim prstenje, imam dva za koja sam jako vezana, jedan od decka, jedan od sestre. Otkako sam ih dobila, nisam ih skinula i mislim da bi lose krenulo bez njih. Sad su mi kao amajlija.

_________________
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Re: Prsten Na vrh strane Na dno strane

Prsten? Da, svakako i pod "obavezno"! Very Happy Isključivo srebro i to bez kamenčića, cirkončića i drugih šljaštećih dodataka! Mr. Green
Već par godina ne odvajam se od jednog meni dragog prstena koji nosim na palcu leve ruke, mada ponekad bacim neki i na desnu ruku i to je to...nikada ne nosim više od dva prstena...ne bih da preuzmem f-ju pokretnog stalka! Laughing Mr. Green
U slučaju da se Deda Mraz još uvek premišlja oko mog poklona, evo male pomoći...taman da se obezbedim do sledeće godine (za svaki mesec po jedan)... Mr. Green



Da, da, znam...skromnost mi je mana! Mr. Green

_________________
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam prstenje. ruka mnogo lepshe i zenstvenije izgleda. nosim srebrno prstenje, jer sam alergichna na bizuteriju, a zlato ne volim. dobila sam 4 srebrna prstena od mame. to je ona nosila, a pre toga moja baka. ja nosim 2 od ta 4, jer druga dva imaju kamen, a ne volim prstenje koje ima kamen.
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 3:33 am    Naslov poruke: Re: Prsten Na vrh strane Na dno strane

Shiseido je napisao/la sledeće:
Prsten? Da, svakako i pod "obavezno"! Very Happy Isključivo srebro i to bez kamenčića, cirkončića i drugih šljaštećih dodataka! Mr. Green


Pa te prstene bi i Deda Mraz mogao da nosi Confused
Hmmm, nesvidja mi situacija ali shesti nije losh. Very Happy

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prije sam i nosila prstenje.. ali sada kako perem, kuvam, pecem kolace tako ih moram skinuti sa ruke.. i onda ih zaboravim staviti nazad.. Rolling Eyes
ali inace obozavam prstenje Smile
volim one sa kamencicima i sa kombinovanim zutim, belim zlatom Smile

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Prsten Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon