www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prsten
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 31, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam prstenje, ali ne nosim jer nemam nijedan Laughing
očekujem jedan prekrasan od bijelog zlata, ali nikako da ga dobijem...
možda u novoj godini


 
Plavsha
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 1305
Mesto: Blizu njega.....

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam prstenje pogotovu sa puno kamencica , ne volim zlato obozavam belo zlato i srebro. Laughing

_________________
Hocu tebe da sanjam i danju i nocu kao da si stigao iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prstenje, obožavam i obavezno nosim. Uglavnom su zlatni, srebrne i ne toliko.. Ništa određeno, meni se prsten na prvi pogled ili dopadne ili ne, ali uglavnom su to neki sa kamenčićima, ali ne nešto kičasto, već onako skromno Very Happy
tako sam jednom prilikom videla srebrni prsten sa plavim kamenčićem, i samo sam o njemu pričala, dok se muž (tada dečko) nije sažalio na mene i reko ajde idemo da ga uzmemo. I mi tako krenemo i shvatimo da uopšte ne znamo gde je ta radnja jer kad smo ga videli bio je mrak i nismo baš mogli da se snađemo posle Mr. Green ali smo ipak uspeli da pronađemo radnju, ali je prsten bio prodat Sad
i prstenčići koje imam su uglavnom pokloni od meni dragih osoba... od muža, bake... Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ljubitelj prstenja ali nosim verenički i burmu.Ponekad mi smeta kada radim kucne poslove

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim prstenje, zapravo volim nakit generalno Very Happy

Trenutno nosim jedan, ali vredan Very Happy

Ne volim samo da je kičast, nadžidžen koječime Neutral Lepota je u jednostavnosti Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Anetti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 16 Jan 2008
Poruke: 12
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam prstenje!ne volim zlatno prstenje,i ne volim kad ima vise od dva...dovoljan je jedan a lep...

_________________
i luv to be loveed! ♥♥♥
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2008 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam novi. Very Happy
Izgleda ovako Arrow



Videh ga i u trenutku spoznah da moram da ga imam.
Od Titana je.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2008 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi moja volela ovaj safir u mom profilu


_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim,ali nosim samo srebro ili belo zlato,zuto ne volim

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 16, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, nedavno sam dobila zarucnicki prsten i inace nisam ljubitelj nakita ali ovaj ne namjeravam skidati uskoro... Inace volim bijelo zlato nekog neobicnog oblika, samo da nije glomazan, i da nije kicast. Srebro ne volim, zato sto je kratkotrajno i brzo izgubi svu ljepotu a i alergicna sam... eto..
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nosim samo zlato i ro verenički, burmu, i još 2 što sam dobila od muža za godišnjicu i rođendan. Dakle, 1+1+2 = 4 i to je sve što ja nosim. Mr. Green
 
Cura sa bazena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 15 Jun 2008
Poruke: 96
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne nosim, nervira me da imam bilo sta po rukama, cak i one narukvice-alke... Tako me izludjuje nakit za ruke Sad a prelep je

_________________
Pozdrav sa bazena Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Prsten Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon