www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Vezite se, polecemo :) ~
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: ~ Vezite se, polecemo :) ~ Na vrh strane Na dno strane

Vecina je imala prilike da putuje avionom, kakav je osecaj kada prvi put krocite u tog giganta? Jeste li bili nervozni, uplaseni, uzbudjeni...? Da li se mozda secate na kojoj relaciji ste prvi put leteli? Podelite sa nama vase utiske, a mozda nekome i olaksate odluku da sedne u avion Very Happy






_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osećaj... hmmm, ne sećam se baš prvog puta najbolje, davno je to bilo, let Beograd - Monastir (Tunis) Smile ali je svakako bilo nešto strano, neuobičajeno i samim tim zanimljivo... hehe, dečja ljubopitljivost Very Happy iako se plašim visine, nemam neki strah od aviona niti leta. Treba držati na umu da je to jedan od najsigurnijih i najbržih načina putovanja. Ma dobra je ta čelična ptičica, zaista Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi let je bio za London, davno, davno, davno...
Moram priznati da sam uzivao taj put. Svaki slijedeci put sve manje. Sad sam totalno oguglao na to. Imao sam i par letova koje bih radije zaboravio, bash groznih.
4. mjesec 2003 - Lufthansom od Bangkoka za Frankfurt, negdje iznam Himalaya toliko smo se tresli i padali da sam povjerovao da je to to i da smo slijedeci "Breaking news" na CNN-u.
Takodjer sam imao grozan let British Airwaysom od Londona do Casablance, dva sata drndanja kroz Africku oluju, vristali smo kao da smo na rollercoasteru.
Ove godine, let iz New Yorka za San Francisco s Deltom - i ateisti u avionu su se molili Bogu... Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh! bila sam previse mala da bih se secala svega...kao kroz maglu se secam da mi je nos sve vreme bio zalepljen za prozor...i to je to otprilike Very Happy

ja sam inace zaljubljena u avione...nisam bas nesto imala prilike da letim, ali to cemo, dace bog, popraviti Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi put kada sam sjela bilo je odmah poslije rata i bio je put u Izmir nekako mi sve cudno bilo kada sam vidjela avion kojim treba da letimo ccc kao da je krecem okrecen Mr. Green ajme nikad gore al et proslo je to ne bas najbolje malo straha ,drmanja , sletanja u zg a da nismo ni znali niti nam je javljeno ccc,al brzo sma zaboravila sjela drugi,treci vec prespavala Mr. Green isvaki od sada prespavam Mr. Green
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Moj prvi let je bio za London, davno, davno, davno...


Moj također, '90-te Wink Pa ništa, bilo mi je supač, skroz interesantno.
Nikad se nisam bojala, ni prvi put ni do sad.
Prije godinu dana kad sam išla u Washington DC, imali smo strašno uzletanje sa američkoga aerodroma, uopće ne znam kak smo poleteli, ali eto meni je bilo super!

Isto tako kad sam se vraćala iz Kitsbila iz Austrije, bila je oluja i snijeg a mi smo se vozili - propelercem! Ajmee, kad je on propao kroz vazduh, kad nisam osjetila želudac u grlu. Ali ni tad se nisam uplašila.
Sa Mikonosa sam se ovog ljeta vraćala kao traktorom po kaldrmi. Cijeli let je bio takav, turbulencije itd. Ali, sve oke!
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 14, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam prvi put leteo za London i mogu vam reci da mi nije bilo svejedno kad smo krenuli Confused ....izgleda da sam gledao previse onih americkih filmova gde uvek ima neki kvar na avionu pa milion problema i tako to Confused

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prvi put leteo za New York iz Budimpeste i bilo mi je skroz opusteno.....mozda zbog onih slatkih madjarica......

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

let Beograd-Cirih, bila sam mala ali sam ok podnela, koliko se secam

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put kad sam letio avionom bilo mi je sve nepoznato i sve je proslo tako brzo da nisam ni imao prilike da nesto vise osetim .. a to je bio let iz Budimpeste do Montreala a onda od Montreala do Toronta.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leto 1980, jako kishovito.
Let:
Frankfurt - Ljubljana (Adriaairways) Ni sam ne znam da li se josh uvek tako zovu.
Pri ulasku u avion sam se samo chudio kako mozhe jedan autobus tako veliki da bude. Nije mi nikako bilo jasno. Tokom poletanja sam shvatio da smo "napustili" zemlju i da se krecemo ka nebu. Nije mi bilo najjasnije, ali je tu bila moja tetka koja mi je na najjednostavnji nachin obajsnila da to nije autobus nego avion i da upravo letimo - poput ptice. Razmishljao sam o toj chinjenici, veoma. Negde iznad Alpa sam je zapitao kao: A shta bi se desilo da se sada ovaj avion srushi? Dobio sam odgovor u stilu: Mali, jezik pregrizao.
Mislim da je moja tetka imala veliki strah, samo ga je dobro prikrivala. Sudeci po njenoj izjavi. Mr. Green
A ja? Ja sam se povukao u sedishte i razmishljao sve dok nismeo sleteli zashto mi je tako rekla. Shvatio sam njene rechi, mnogo kasnije. Smile To bejashe, ukratko, moje prvo letenje avionom. A letenje sa drveta? To je druga pricha... Very Happy

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2008 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi let Beograd - Tivat

ne sećam se kako mi je bilo jer sam imala 1 godinicu tada Mr. Green i svake godine, odnosno leta sam išla a od 6. godine su počeli da me šalju samu New Spiral e toga se već sećam bila sam više uplašena jer idem sama, ali naravno u pratnji stujardese... Mr. Green
a jednom prilikom, bila sam 4. razred tada, išli smo iz Bg za Tivat, zimski raspust, i stižemo mi do aerodroma, avion se sprema da sleti, i bukvalno je sleteo, točkovi izbačeni, kad mi opet odosmo gore Mr. Green koliko je bila jaka bura nismo smeli da sletimo. Ja sedim pored žene i čoveka, oni se us*ali od straha a ja kao njih smirujem i govorim kako će biti sve ok Mr. Green i onda smo morali sleteti u Podgorici...

Moj Rade je ovog leta išao avionom već 6 put... i njegovi utisci su toliko jaki da su sve igračke sa kojima se igra trenutno aviončići i da, on će da bude pilot... Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Vezite se, polecemo :) ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon