www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko brzo zaplačete?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne lacem bez razloga..ali sebi uvek nadjem opravdanje za suze...inace sam veliki emotivac i jako lako zaplacem..ali placem zaista od srca..ne tek eda radi da izbacim suzu..placem onda kad me nesto dirne...bilo kad, u bilo koje vreme, na bilo koje mesto...kad me dirne necija prica tuzna pesma, secanje na neki dogadjaj, ljubav.bilo sta..eto, takva sam....


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 14, 2007 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko zaplacem na moju zalost jer cuo sam da se plakanjem izbacuju otrovi iz tijela i da je zdravo,al ne mogu nazor zaplakat nikako.

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 15, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad vrlo lako, može me i najmanja sitnica rasplakati, a nekad sam potpuno ravnodušna
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu da zaplačem kada vidim da je neko nesrećan, da nema krova nad glavom i sl. Kada izgubim nekog člana porodice ili drage prijatelje... Lako mogu da zaplačem, jako sam emotivna!
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po prirodi sam sentimentalan,lako pokazujem emocije ma kakve one bile,suze takodje. Jedini izuzetak je kad sam neverovatno iznerviran takodje pustim suzu!

_________________
здраво кензо !!!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ne treba mnogo da zaplačem,emotivna sam jako,nekad i zbog sitnice suze naviru na oči

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
dabetics
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 65

Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 1232

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 6:12 pm    Naslov poruke: koliko brzo zaplacete? Na vrh strane Na dno strane

Cudan sam tip kad je najteze ja ne mogu da placem samo mi je grlo stegnuto i cutim, ali kad se situacija stisa i kad mozda niko nebi zaplako iz mene ne izbija plac i suze to su krici koji potresaju celo telo.

Ne placem cesto ali kad placem to nije plac to je ridanje, strasno, samoj sebi nisam jasna.



[Edit by aureliano: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako mi malo treba da zaplačem... dovoljno mi je samo da čujem neku pesmu koja me veže za neke događaje i eto suza...
ali i bez pesme, kad mi jednostavno samo naiđe takav period, u stanju sam da se sklonim negde i tako tugujem.. Neutral
ali svom srećom, ne traje dugo Smile

_________________
~Duo de la muerte~
 
..::EvA::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2008
Poruke: 63
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam preterano cesto plakala, ali sada skoro uopste ne. I niko me nece videti da placem. Kad mi stigne neka depresija, kada budem sama kuci isplakacu se i posle ce sve biti u redu.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ja zaplacem to znaci da mi je bas bas tesko...inace nisam nesto placljiva

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
zoeBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2007
Poruke: 58

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednji put sam zaplakala u martu 2001. godine kao srednjoskolac kada sam izgubila jednu dragu mladu osobu, od tada ni jednu suzu jer ne postoji nista sto bi me nateralo da placem

_________________
JA SAM...
 
hot usa cars
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2007
Poruke: 10

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj isplacem se ja uuuuuuuu redovno jos pa i ako gledam neki film ili program gde ima svega i svacega joj mene tada!!
nego svako je razlicit neko vise neko manja ja preterujem skoro uvek!!! Crying or Very sad Embarassed
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko brzo zaplačete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon