www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

.::Maza::na::jubilarnome 10 spratu::.
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 2:50 am    Naslov poruke: .::Maza::na::jubilarnome 10 spratu::. Na vrh strane Na dno strane

Evo ja primjetio da si presla taj jubilirani 10 spratic pa reko da cestitam i da nastavis biti onako zabavna i duhovita na tracu Very Happy Very Happy ...i evo kao poklon jedna tvoja slika u skladu sa rankom Mr. Green

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 6:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve čestitke, Mazo. Wink


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam lipa Wink
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 8:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve cestitke i od mene Maza Very Happy

_________________
I C E M A N
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi ovi dani provedeni sa tobom su dani koji se pamte. sve rijeći napisane među nama se pamte. ti si za pamčenje. čestitam ti, koliko te volim, znaš i sama, sve najbolje


_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

¤ Jooooj Batino...Hvala ti od srca! Stvarno si me fino iznenadio Very Happy Very Happy Very Happy Hvala ti i za cestitku i za sliku. Super je sve! Ljubim te

¤ Hahahaha Coco ti si stvarno car sto se tiche slikica od machki.. Uvjek nadjesh nesto crazy i funky.. Hvala ti puno!

¤ Hvala Vilo

¤ Hvala ti Sascha od srca Very Happy

¤ Konjanjik hvala ti medeni moj. Volim i ja tebe i ti ces zauvjek biti zapamchen u mom srcu. Posebno mjesto tamo imash zauvjek!

Josh jednom.. Hvala vam svima!

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam mazo kasnim al valjda je čestitka uvijek dobrodšla

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

¤ Naravno da je komina.. Hvala ti puno!!! Very Happy Very Happy

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oho,jubilej,pa to je za svaku pohvalu Wink

Iskrene cestitke od mene i sve najbolje!!! Razz Kiss! Wink


Uzivaj!!! Wink




_________________
 
--ARAGORN--
obelezen
obelezen



Godine: 40

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 4319

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MA vidi ti to Very Happy

Evo i od mene sve najbolje, jos puno puno ..svega Wink

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo mazo cista desetka Very Happy....eh sad dalje jos brze da nastavis u osvajanje novih spratova Mr. Green ....evo ja ti poklanjam jednog deda mraza za tu tvoju baba mrazicu Mr. Green ...uzivaj Mr. Green


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

chestitam ti mazo (valjda je ovo prvo pametno shto sam rekao) Mr. Green Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> .::Maza::na::jubilarnome 10 spratu::. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon