www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ALPENGIRL - muzicke zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na kraju filma ide cela psema... ali jedan drug mi je rekao da je NEMOGUCE naci je, pa ce mi , nekako sa tog filma "prebaciti" u audio fajl, samo tu pesmu....Nadam se Smile

* HVALA u svakom slucaju *
a sad, moram da stekam 2000 evrica za VLADU i BAJKU Smile
I kako to da na celom netu, nigde nista od njih ne mogu da nadjem... nijednu pesmu, a 'poznati su' (bili:) ) Ccccccccccccc



_________________
- have a nice day -
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ALPENGIRL je napisao/la sledeće:
na kraju filma ide cela psema... ali jedan drug mi je rekao da je NEMOGUCE naci je, pa ce mi , nekako sa tog filma "prebaciti" u audio fajl, samo tu pesmu....Nadam se Smile

* HVALA u svakom slucaju *
a sad, moram da stekam 2000 evrica za VLADU i BAJKU Smile
I kako to da na celom netu, nigde nista od njih ne mogu da nadjem... nijednu pesmu, a 'poznati su' (bili:) ) Ccccccccccccc


nista nije nemoguce, samo zavisi gdje trazis Wink ,pokusacemo nesta da uradimo za tu pjesmu Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 7:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

........ako moze : JASNA ZLOKIC - "sve ove duge godine" Arrow Mr. Green Wink

_________________
- have a nice day -
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze....

Nisi aktivna na forumu! Od 07.09. do 07.11. si napisala 6 poruke a od njih 3 ovde u Fontani, idi citaj broj 6 pravila za ispunjavanje zelja Exclamation
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 14, 2010 5:41 pm    Naslov poruke: ZELJA - ALPENGIRL (THE DIBIDUS) Na vrh strane Na dno strane

volela bih, ako je IKAKO MOGUĆE
da uploadujete album:
THE DIBIDUS - THE DIBIDUS (2005)

(tako se zove i album i grupa )

hvala veliko

_________________
- have a nice day -
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 15, 2010 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo, reanimirali smo tvoju staru temu, a buduci da je ova grupa i album takodje svojevrstan muzicki biser, odlucili smo da postavimo kompletan album, iako se ispunjava samo po jedna zelja/pesma po danu. Idea

Uzivaj uz www.domaci.de! Cool

_________________
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 15, 2010 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala do neba Exclamation

živo me interesuje kako ste uspeli da nabavite ovaj cd ?

joj divno!
navali narode Very Happy

http://www.domaci.de/dload.php?action=search&q=dibidus&btn=Pretraga



[Edit by Raziel@Nosgoth: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
- have a nice day -
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 23, 2010 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se moze kad se hoce, ALPENGIRL... Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ALPENGIRL - muzicke zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon