www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Subotica
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto idem u Su. Gotovo 4-5 puta mesecno. Za razliku od grada u koji zivim, Su je Mancester. Ali kao i savki grad u koji si cesto, tako i Su dosadi.
Inace predstavnistvo moje firme je odatle.



_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
stante
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 10
Mesto: Subotica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prelep grad, sa bogatom istorijom i dugom tradicijom. Bez uvrede za ostale, ali grad u SCG najblizi Evropi (ne samo geografski).
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e evo navrsio mi se prvi mesec studiranjau bg i mogu da kazem da sam poceo da se radujem kad odem kuci na vikend jer lepa ravna subotica sve je blizu i sve je nekako opustenije,ovde u bg bilo sta da planiras treba ti najmanje 2 sata a u sub to mozes da obavis za 15 min pa da posle odmaras
 
shokatz
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 82
Mesto: subotica

gabon.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u subotici sam rodjen u subotici cu da umrem. (nadamo se ne uskoro)

inace da li ste znali da je supotica u jednom trenutko svog postojanja bila prestonica carstva?

da da car jovan nenad je progalsio suboticu carskim gradom u trenutku kada su habzburgovci vodili nitku za oko vlasti u becu. naravno ovo nije dugo trajao, ali je trajalo.nakon toga njega su ubili, ali mu je spomenik i delje u centru subotice (onaj veliki beli)
 
A_Q_U_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 103

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam decka u Subotici... Tri godine smo bili zajedno, pa sam tako i upoznala grad... Subotica mi je pored Kotora, najlepsi grad u SCG. Samo sto su ljudi dosta usporeni i uobrazeni... Devojke narocito... Svaka njima cast sto drze do sebe i super izgledaju, ali devojke, pozabavite se malo i umnim radom. Ne zelim nikog da vredjam, samo delim sa vama svoje misljenje. Wink

_________________
Teško je biti lažov u ovo vreme. Velika je konkurencija!
 
Cicak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 05 Dec 2004
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo miran grad, nije to za mene Wink
 
sharky1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna da bude dosadno, ali ne za one koje znaju da se zezaju.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najcistiji grad u Srbiji!!!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jednog divnog hotela u Subotici

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
dac_sur
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u Subotici pre 4- 5 meseca na seminar, i bilo je bozanstveno, svaku noc bili smo u jedan pab mislim da ime je bilo beograd il tako nesto ali moje misljenje je da je divan grad gde ima lep provod
 
goran k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2006
Poruke: 58
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja,odlazio sam par puta,i uvek sam imao sta da vidim i gde da odem.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Subotica
Smeštena na raskršću puteva Evrope i Azije, Subotica je mesto na kome su se vekovima ukrštali razni narodi, kulture i tradicije. Jedni su dolazili, drugi odlazili, a grad je ostajao sa tragovima kultura i običaja svih naroda koji su tuda prošli.

U pisanim dokumentima Subotica se prvi put pominje 1391. godine pod imenom Zabatka. Oko starog samostana koji potiče iz XVI veka razvio se centar današnje Subotice. Krajem XIX veka grad dobija železničku stanicu što ubrzava njegov razvoj.

Kada se nađete u ovom gradu obavezno morate posetiti centar grada sa svim njegovim zgradama i znamenitostima. Nabrojaćemo samo neke od njih-Narodno pozorište, Gradska biblioteka, fontane, Gradska kuća, muzej, vidikovac, Sinagoga, Gimnazija, Pravoslavna i Franjevačka crkva...

Na prelazu XIX u XX vek ovo mesto dobija i svoje mondensko kupalište-Palic. Kada se nađete na Paliću posetite Vodotoranj, Veliki park, letnju pozornicu, barokni park uz obalu jezera. Potom krenite ka Letnjoj terasi, Muzičkom paviljonu, spomen česmi i stići ćete do Ženskog štanda. Obavezno posetite zoološki vrt, a ako se tokom letnje filmskog festivala nađete u Subotici ili još bolje na Paliću posetite obavezno ovaj festival koji se održava na prelepoj letnjoj pozornici.

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Subotica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon