www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skromnost - vrlina ili mana?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 7:19 am    Naslov poruke: Skromnost - vrlina ili mana? Na vrh strane Na dno strane

Skromnost je vrlina glupih! - neki ljudi kazu.
Drugi kazu da je vrlina dobrih.
Neki kazu da je mana...

Sto vi mislite - da li je skromnost vrlina ili mana?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skromnost jeste vrlina,ali u sistemu poremećenih vrednosti,to je svakako mana.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti skroman u bilo cemu je vrlina barem po mom misljenju jer skromni ljudi uvek imaju nekih granica do kojih idu i do kojih znaju da mogu doci bez ikakvih polemika i nikad nisu prepotentni.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Antipunk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 8
Mesto: Njemacka-zemlja nijemih-zemlja mutavih

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skroman covjek ima po pravilu i jak karakter tako da skromnost ne moze nikako biti mana.
Stvar je izbora,neko mozda vise voli neke neskromne tipove, koje ni milioni ne mogu zadovoljiti...prevrtljivost,licemjerstvo...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skromnost jeste vrlina, ali u današnjem svetu poželjnije je biti neskroman Neutral Skromnost retko ko ume da prepozna i ceni, a oni koji manjkaju kada je ova osobina u pitanju su često na dobitku Rolling Eyes

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako za koga... skroman covek ima mnogo vise nego neskroman... neskroman je uvek nezadovoljan i nikada nema mira... skroman covek zna da uziva u onome sto ima... zna da se raduje sitnicama...
volim skromnost... cenim je...
ostacu glup... ali srecan...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Dejan71
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 305
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Biti skroman a u isto vreme, pokvaren, lopov, zloban... i nije bas moguce pa bih ja tu samo dodao da je skromnost obicno pratilac i nekih drugih vrlina!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. skromnost? skromni su svi oni koji su kako kazu "duse" od coveka.. oni ne zele da hvale same sebe...

_________________
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno vrlina bez dvoumljenja a to sto neki kazu da je vrlina glupih to su oni koji nemaju moralnog zakona u sebi,sto bi Kant rekao.

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
Ce___
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasam za skormnost.
A sto se tice komentara, drugi su vec dosta toga rekli. Smile

_________________
I know that I hung on the tree lashed by
winds Nine full nights,
And gave to Odin,Myself to Myself,
On that tree the depths of whose roots No one knows.
No bread sustained me Nor goblet. I looked down. I gathered the runes, Screaming I gathered Them;
And from there I fell Again.
 
Sempler00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Dec 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skromnost je vrlina slabih.........skromni ljudi su samo primorani da budu skromni....to je pitanje ambicije u zivotu no da nedavim imalo bi tu mnogo sta da se kaze,da jem svoj glas da je skromnost mana!
 
Ce___
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sempler00 je napisao/la sledeće:
Skromnost je vrlina slabih.........skromni ljudi su samo primorani da budu skromni....to je pitanje ambicije u zivotu no da nedavim imalo bi tu mnogo sta da se kaze,da jem svoj glas da je skromnost mana!


Kao prvo niko me nije primorao niti mora, drugo znam da nisam slab a trece jesam ambiciozan ali ne do te mere da gazim po svemu i svakom a opet sam skroman
Ti mi delujes slabo jer te plasi skromnost
Zasto mora uvek neko da se nadje da pljuje po vrlinama.
Skromnost je moralno i eticki vrlina!!

_________________
I know that I hung on the tree lashed by
winds Nine full nights,
And gave to Odin,Myself to Myself,
On that tree the depths of whose roots No one knows.
No bread sustained me Nor goblet. I looked down. I gathered the runes, Screaming I gathered Them;
And from there I fell Again.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Skromnost - vrlina ili mana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon