www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve prave su ljubavi tužne..!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 3:54 pm    Naslov poruke: Sve prave su ljubavi tužne..!! Na vrh strane Na dno strane

Ponekad ne želim vjerovati da je istinita, ponekad želim zaboraviti da postoji netko moj u ovom svijetu kome mogu posvetiti tu rečenicu, a ponekad se jednostavno suočim sa istinom i priznam sama sebi da su svi imali pravo. Kako prava ljubav postane naša najtužnija uspomena? Zaboravimo voljeti. To je sva filozofija. Zaboravimo reći osobi koju smatramo najvažnijom u našem životu one dvije magične riječi. I ona ode od nas. Možemo li ju kriviti? Ne smijemo. A opet, postoji i druga strana priče. Osoba koju volimo najviše na svijetu, ostavi nas. Bez ikakvog objašnjenja, bez isprike, bez patetike. Jednostavno nas napusti. I tad smijemo biti ljuti na nju, posvećivati joj najtužnije balade ovoga svijeta, plakati od nemoći, smije nam nedostajati toliko da nas srce već počinje i fizički boljeti. I u tome je sva mudrost. Neke ljubavne priče zaslužuju ljepše krajeve, neke ljubavne priče ne smiju prestati, a ipak dožive svoj kraj, a neke ljubavne priče su naše i smatramo ih posebnima zbog toga, ali na kraju se ipak uvjerimo u onu staru, dobru, pametnu rečenicu; „Sve prave su ljubavi tužne.“


_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se tvoje razmisljanje preneseno na papir Wink

_________________
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti...

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draga seko nemam reci..prelepo je!kao sto sam ti vec i rekla umes jako lepo da sastavljas i imas dara!!!samo nastavi tako.text je prelep Exclamation
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slazem se ,
znas da sam se zbog ljubavi prema tebi vratio
i kao sto ti ne mozes disati bez ljubavi znaj da ja to ne mogu bez tebe Mr. Green
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti nextice..=)...ovaj sekice moja.. Mr. Green

dream.....ljubim te..hvala..=)

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas li kako su mi rekli (i kako mi jos govore) Arrow "ne postoji prava ljubav ako se u toj ljubavi bar malo ne pati" -svaka ovozemaljska VELIKA ljubav,ako je jaka,prevazidje sve prepreke..samo treba biti uporanu tome..ne odbacivati sve poslije prvog 'pada'..
ako volite neku osobu,ako je iskreno volite,onda u svakom trenutku kada je pogledate znate sta misli i znate da li vas voli..tako cete da znate da li vrijedi boriti se za ljubav ili jednostavno...tugovati. Vjerujte mi-nikad nemojte da odustajete,jer,pokazati nekom da je voljen je velika stvar...a takodje bi zazalili poslije nekog vremena sto se niste trudili..
...a da...jos samo nesto..NIKAD ne dozvolite sebi da vas uce i da vam ispiraju mozak sa frazom "zaboravices je/ga vremenom...preboljeces je/ga vremenom" to nije tacno...vrijeme samo donosi pomirenje sa situacijom..NIKAD ZABORAV..

_________________

--_make love not war_--
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prava i velika ljubav postoji,prije svega moramo vjerovati i za nju se boriti. U svako vezu treba uložiti mnogo truda i žrtvovanja,ništa se ne dobiva lako...ljubav treba stalno graditi,nadograđivati... svatko tko je ikada volio vjerovatno je i patio,to je tako u zivotu..sada imas sve a onda najednom nemas nista... treba se boriti za ono sto volis i ne dopustiti nikome i ničemu da ti oduzme to...ljubav je vrijedna borbe a i suza...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto su sve prave ljubavi tuzne ? Zato sto dosta tih " ljubavnika " ne zna da ocuva tu pravu ljubav ? Ako je to to .. onda i jesu sve prave ljubavi tuzne ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve prave su ljubavi prave. A to sto su tuzne, to je samo usputni efekt.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Sve prave su ljubavi prave. A to sto su tuzne, to je samo usputni efekt.


Bravo! Ovo je moglo da dodje od mene!

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
GoranGacic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Apr 2008
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 14, 2008 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe
Nekad prije 2-3 godine procitao sam u nekim novinama simpaticnu recenicu:
LJUBAV - Rijec od 5 slova, 2 samoglasnika, 3 suglasnika i 2 idiota.
Slatko sam se ismijao "gluposti". Medjutim, sada 2 godine kasnije i nakon 2 propale veze, u kojima sam stvarno dao sve od sebe, a zauzvrat dobio nista osim tuge, nerviranja i brda pokidanih zivaca, zapitam se da li je ona recenica bila bas toliko glupa.
Naravno, ne tvrdim da ne treba vjerovati u ljubav, jer sam u dusi nepopravljivi romantik, ali ipak treba malo opreznije ulaziti u veze. Moj moto je BOLJE BITI SAM NEGO POVRIJEDJEN
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Sve prave su ljubavi tužne..!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon