www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve prave su ljubavi tužne..!!
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
Crnokosa_Titeljanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Mar 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potpuno tacno .. lepo si to napisala..

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih se slozila sa svim ovim

da je prava, nikako ne bi bila tuzna

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
..Detinja dusa..
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 18 Avg 2008
Poruke: 723

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 22, 2008 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni prava ljubav mora biti tuzna na neki nacin..
neko je rekao da bez bola ne mozes nauciti nista u zivotu pa ni u ljubavi..zajedno sa tim bolom dolazi iskustvo i samim tim znamo kako da se borimo i znamo kako da cuvamo ono sto zelimo.. svaka ljubav mora da prodje kroz minus faze,a ako je prava ona ce sve prevazici i postace jaca i bolja a to dvoje zaljubljenih ce mozda zauvek biti srecni...
i posle svih uspona i padova u zivotu od ljubavi se nikad ne smete kriti ma koliko vas bolelo..jer ako ne volimo i nismo voljeni zasto onda u opste i zivimo? bez ljubavi zivot bi nam bio prazan i dosadan...
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 20, 2010 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slažem se da su sve prave ljubavi tužne. Sticajem okolnosti, neke postanu takve, ali za to smo krivi isključivo mi i druga strana. Možda smo mogli, da smo imali više strpljenja i LJUBAVI, kreirati najlepšu ljubavnu bajku.
Svaka ljubav ima uspone i padove. Ne treba padati pred prvim preprekama nego se lavovski boriti ako nam ta osoba mnogo znači. Jer niko nije savršen pa ni mi sami. Treba tu mnogo prilagođavanja, razumevanja, borbe za povratak bliskosti, dobra komunikacija i šta sve ne. Pričam iz ličnog iskustva tako da sam se uverila da postoje srećne ljubavi, samo treba raditi na tome da je ne izgubimo- neprekidno, neprekidno...

_________________
CARPE DIEM!
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ne bih se slozila sa svim ovim

da je prava, nikako ne bi bila tuzna


pametna cura...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tužnih ljubavi, osim kada jedno uzme smrt. Mi ih sami učinimo ružnim tek kada one odu ili nestanu, ali ... takve ljubavi i nisu bile one prave ljubavi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Sve prave su ljubavi tužne..!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon