www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stranice mi se same otvaraju...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Stranice mi se same otvaraju... Na vrh strane Na dno strane

Evo vec nekoliko dana mi se stranice same otvaraju u operi. Ali sve neke nepostojece, neki blogovi i svasta. Nikada do sada nisam imao takav problem. ne bi trebalo da je virus, koristim KIS 6.0 i nista nije nasao.
Zna li neko u cemu je problem? Hvala.


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sto imas KIS 6 ne znaci da nemas neki virus ili spyware... skini redimo ad-aware pa skeniraj komp sa njim...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusaj ovo, mozda popmogne, jerotije...

Odi do
Preferences > Advanced > Downloads. Un-check "Hide file types opened with Opera", onda pronadji text/html. Izaberi to i klikni na Edit, u novom dialog boxu pripazi da "Open with Opera" je selektirano. OK-dvaput...

Moze biti da imas "Open with default application" set (with Opera set as default), ili "Open with other application" a Opera je selktirana kao ta druga aplikacija. Potom ti Opera sama sebe zove i zove...

Ili/u dodatku na ovo gore...

Deletiraj sve fajlove s .win ekstenzijom u Opera profile folder Arrow sessions folder.

Nadam se da bi to moglo pomoci... vidi i javi.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao sam sve sto ste predlozili i nista nije pomoglo. Sad
Ali nasao sam u cemu je problem. Kada startujem Windows, na ekranu pise nesto na francuskom poslato od programa isys32.exe ja nemam pojma sta je to i za sta sluzi, ali kada ga "ubijem" u Task manager-u, prozori se vise ne otvaraju sami.
ne prepoznaje ga ni Kaspersky ni Ad-Aware 2007, a ja ne znam gde moze rucno da se obrise. Ima li neko kakvu ideju?
Evo ovako izgleda ta poruka na francuskom.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se to startuje pri startovanju Windoze onda probaj da ides na Start > Run pa ukucaj msconfig. Videces tab, zove se Startup i kad ga otvoris ima sve programcice koje startuje Windows pri startovanju. Probaj da nadjes taj program u listi, pored imena pise i lokacija sa koje se pokrece a i iskljuci checkbox sa leve strane imena tog programa tako da se ne startuje vishe sa Win-om. Druga mogucnost je da je taj isti isys32 zapravo u tab-u Services - ako ga tu nadjes ista je procedura, sa leve strane imena imas check - iskljuci ga a sa desne ces videti lokaciju.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to super, samo gde se nalazi Run kod Viste? Confused
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Sve je to super, samo gde se nalazi Run kod Viste? Confused
Jerotije, koristi "Start Search" i u njemu upisi komandu koju je kolega Bond upisao.




Ako zelis imati Run komandu u Start meniju (sto ti i nije bas jako potrebno) - postupak je ovaj:

Otvori Start
Na nekom dijelu bez ikone - desni klik - izeberi Properties
"Customize" - klikni na to
Pronadji "Run command" i chekiraj to
Klikni daput OK i sad imas Run u Start meniju

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
To sto imas KIS 6 ne znaci da nemas neki virus ili spyware... skini redimo ad-aware pa skeniraj komp sa njim...


ovo je ok samo ga ad-aware nece pronaci

http://forums.techguy.org/malware-removal-hijackthis-logs/588039-isys32-exe-found.html
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probao i uopste ga nema ni u Services ni u Startup, a i dalje je u Task manager-u. Confused
Nasao sam ga i "rucno" u Windows/Sustem32, ali ne moze ni da se izbrise ni da se premesti. Confused
nasao sam i neki Registrybooster, za koji pise da resava bas taj problem, ali nije kompatibilan sa Vistom. Sad
Ima li leka, ljudi?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi probao ovo - trebalo bi pomoci.

Ako ne to onda probaj naci download za WinPFind3U.exe
Ako ne nadjes javi, ja ga negdje trebam imat...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda cete misliti da se zezam, ali najbolje reshenje je format C: i reinstal windowsa, to uvek pomazhe Wink

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

durlanac je napisao/la sledeće:
Mozda cete misliti da se zezam, ali najbolje reshenje je format C: i reinstal windowsa, to uvek pomazhe Wink

Mozda bih ja to davno uradio da mi Vista nije stigla zajedno u paketu sa laptopom i garancija bez nje ne vazi.


Evo uspeo sam obrisati na onaj najstaromodniji i najlaksi nacin (del), samo je trebalo prvo ga iskljuciti u task manager-u jer se ne da obrisati program koji radi. Wink

Hvala vam svima na pomoci. Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Stranice mi se same otvaraju... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon