www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bruce Springsteen
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Bruce Springsteen Na vrh strane Na dno strane

Dakle kako stojite sa njegovom muzikom? Ja ga obozavam. Pocela sam davno da ga slusam pod uticajem tate, ali tek u poslednje vreme sam postala skroz luda za njim. Sta je sa vama?




_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O da, da, slusam ga vec jako, jako dugo. A davno jednom, u pocetku, uopce ga nisam volio dok nisam malo se bolje upoznao s njegovim radom. Mada nesto ne gotivim ove zadnje mu albume jos uvijek mi cesto svira. Tip je iznimno inteligentan, tekstovi mu uvijek imaju smisla, to su prave male price, cesto o sasvim malim ljudima i njihovim sudbinama.
Jedan od najboljih koncerata koje sam u zivotu vidio bio je Bruce Springsteen 2002. u Thomas & Mac Centru u Las Vegasu Arrow absolutno genijalna trosatna svirka koja nikog ne moze ostaviti ravnodusnim. I kapa dolje i za E-Street band, naravno...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bruce Springsteen je pravu roker. I slusam Springsteen mnogo i dugo.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ga ne slusam, nemam nista protiv, covek ima "odlicne" pesme...
Ali jednostavno, ne volim mnogo slusati Stranu muziku.
Moja majka ga je dosta slusala pre, i svidjaju mi se neke njegove balade.
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja gotivim neke njegove pesme. Najviše mi se svidja " The ghost of Tom Joad", tu pesmu je napisao kad je pročitao Štajnbekove " Plodove gneva" i dirnula ga je knjiga. Baš mi se svidja kako je uradio tu baladu.

Tom Joad je glavni junak Plodova gneva.

_________________
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ga...

Blood Brothers mi je omiljena pesma...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Bruce Springsteen Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon