www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Enigma, Enya, i tome slično
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 4:13 pm    Naslov poruke: Enigma, Enya, i tome slično Na vrh strane Na dno strane

Zapravo ne volim da ja budem ta koja kategoriše muzičke pravce, prepuštam to stručnijima Wink , ali ipak postoje autori koje obično 'stavljamo u isti koš', kao npr. Enigmu, Enyu, Adiemus, Era, Gregorians,...

Da li volite i slušate ovaj tip muzike?




_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ


Poslednja prepravka: Annabel_Lee datum Uto Maj 29, 2007 9:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam njihove pesme... Imam 2 cd kompilaciju Chillout moods pesama i još štošta od njih na kompu... Još od malena slušam tu vrstu muzike i mislim da će tako nešto dugo potrajati... Ne mogu ni približno da opišem taj divni osećaj drhtavice i uzbuđenja kad god slušam te pesme! Ispunjavaju me do maksimuma! Favoriti su mi naravno Enigma i Enya, Adiemus, Vangelis, Yanni, Jean Michel Jarre, Mike Oldfield...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Enya je... ne znam, ali zvuci kao ona peva neka muzika od nebo. Svida mi se sve njihovi albumi.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Enigma Na vrh strane Na dno strane

Da li ste slusali ili slusate grupu Enigmai sta mislite o njoj??

Ja ju jako volim slusati a najdraze stvari od njih su mi.. Mea Culpa,Ameno,Principles Of Lust - a) Sadeness,Silence Must Be Heard,The Roundabout,Camera Obscura,itd...

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eij, Sandra je moja stara strast - od 80tihova. I Michael Cretu je iz Rumunija. Smile Takva Enigma!
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

enigma je najverovatnije jedna od najboljih grupa koje su hodale zemaljskom kuglom Smile spotovi su im nekako...unikatni i zrace nekom posebnom energijom...znate na sta mislim Smile

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra mi je ta mjuza, obozavam to!!!!
Upravo sad downloadujem neke pjesmice od Enigme i Enye koje nemam. . .
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^CRNOGORKA^^ je napisao/la sledeće:
Extra mi je ta mjuza, obozavam to!!!!
Upravo sad downloadujem neke pjesmice od Enigme i Enye koje nemam. . .

Ako hoces neki Enye pesme, samo kazi. Mislim da imam sve (skoro sve).
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne hvala zlato, nadjem ja i sama, samo mi preporuci ako mozes koje su im naj po tvom ukusu New Spiral
Hvala puno Very Happy


Poslednja prepravka: ^^CRNOGORKA^^ datum Pet Jun 22, 2007 10:46 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene najbolji su dve albumi - "Shepherd Moons" i "Memory of the Trees". I neki drugi pesme: "Amarantine", "Boadicea", "Carribean Blue", "Ebudae". Obicno, slusam jedan-dve albumi najednom... I ti?
 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo doduše nema baš veze sa Enyom, Enigmom i td, ali ipak je najbliže tome...
Da li je neko od vas slušao kompilacija Buddha Bar?
9 kompilacija (poslednja izašla ove godine u aprilu), izmixovane od strane resident DJ-eva Buddha Bara u Parizu, New Yorku itd.
Svaka kompilacija se sastoji od 2 cd-a različitog karaktera. 1. CD predstavlja mirnije, romantičnije zvuke, dok se na CD-u 2 pojavljuju brži, energičniji ritmovi.
Zvuci su pokupljeni sa svih kontinenata, ima dosta azijskih, arapskih a u poslednje vreme i istočnoevropskih pesmica.
Mogu svakome da preporučim, muzika je odlilčna za rad, učenje, vožnju, uspavljivanje, seks (mali off topic: kad smo već kod seksa -> kompilacije Erotic Lounge - VRH!) itd itd...
Poz Wink

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beautiful je napisao/la sledeće:
Ovo doduše nema baš veze sa Enyom, Enigmom i td, ali ipak je najbliže tome...
Da li je neko od vas slušao kompilacija Buddha Bar?
9 kompilacija (poslednja izašla ove godine u aprilu), izmixovane od strane resident DJ-eva Buddha Bara u Parizu, New Yorku itd.
Svaka kompilacija se sastoji od 2 cd-a različitog karaktera. 1. CD predstavlja mirnije, romantičnije zvuke, dok se na CD-u 2 pojavljuju brži, energičniji ritmovi.
Zvuci su pokupljeni sa svih kontinenata, ima dosta azijskih, arapskih a u poslednje vreme i istočnoevropskih pesmica.
Mogu svakome da preporučim, muzika je odlilčna za rad, učenje, vožnju, uspavljivanje, seks (mali off topic: kad smo već kod seksa -> kompilacije Erotic Lounge - VRH!) itd itd...
Poz Wink

E kad smo već do Erotic Lounge - Najviše mi se sviđaju pesme:
Audio Lotion - Azul De Voceo
Mo Horizons - Yes Baby Yes
Mo Horizons - Dance Naked Under Palmtrees
Jaffa - Be Nude, Baby
I već kad se priča o Enigmi i t.d. nemože se ništa uporediti sa Deep-House mnogo lepše , prijatnije osećajnije .... Wink

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Enigma, Enya, i tome slično Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon