www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

jel vam partner "stranac"?
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  

dal vam je partner "stranac"?
Da
33%
 33%  [ 67 ]
Ne
38%
 38%  [ 77 ]
Ne... (ali imao/imala sam vezu sa strancem)
28%
 28%  [ 58 ]
Ukupno glasova : 202

Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 3:40 pm    Naslov poruke: jel vam partner "stranac"? Na vrh strane Na dno strane

Cao dragi moji,

posto nas ima dosta u Dijaspori, i veci broj od nas zivi dugo tamo, bi me danas zanimalo dal vam je partner iz neke druge zemlje i dal on zna tradicije/kulturu od SCG??

Dalje me zanima dal ste mozda udati/ozenjeni sa osobom koja nema srpsko drzavljanstvo ili dal ste bili u vezi sa "strancem" i kako vam je bilo!

Ja licno do sad sam imao samo nase balkanske cure pa zato ne mogu puno o tome reci, i zato me zanima dal neko od vas moze da kaze nesto. Bila je jedna nemica i grkinja sto su hteli da budu u vezi sa mnom, ali mene je ipak sprecilo, jer naviko sam da imam nase cure i nisam znao kako ce se one ponasati i dal ce da imaju slican mentalitet kao ja.


 
bl-diva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je tema, o kojoj se moze pricati i dan i noc... mislim da nacionalnost osobe nije tako bitna, kada se dve osobe dobro slazu... ali opet nebi trebala biti velika razlika izmedju tradicija i kulture zemalja, jer onda mogu veliki problemi da dodju.

zato od pocetka se treba dogovoriti sa partnerom, kako vide buducnost veze.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bl-diva... nije tema dal je nacionalnost bitna ili ne, nego cisto dal ste bili ikada u vezi sa nekime sto nema isto drzavljanstvo kao i vi!

A sa ono sto si ti rekla, se potpuno slazem!
 
maslachak
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 27 Nov 2004
Poruke: 461
Mesto: u zelenoj travi na nekoj livadi

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala sam decka koji je bio iz Svajcarske.. super smo se slagali, ali onda je on otisao natrag kuci pa je i veza pukla.. nemam nista protiv da je partner drugog porekla.. ako se dobro slazemo.. zasto ne..
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednjih 14 godina sam u braku sa drzavljankom Slovacke Republike, a 16 godina smo zajedno i funkcionise to izuzetno dobro. Very Happy

_________________
吉国 久美子
六週間も居ていないので特に日本が恋しいですよね。
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema sanse...ne bih mogla sa nekim ko ne prica moj jezik, ne moze da prica fore iz detinjstva, ne razume satrovacki i ne voli sarme Very Happy
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utorak je napisao/la sledeće:
Ma nema sanse...ne bih mogla sa nekim ko ne prica moj jezik, ne moze da prica fore iz detinjstva, ne razume satrovacki i ne voli sarme Very Happy
hahahah e ovo je dobro Very HappyVery HappyVery Happy Da znas da si u pravu!!! Smile

_________________
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sleng se veoma brzo savlada, potrebno je samo ubaciti negog da zivi u jednoj sredini gde niko ne govori njegovim jezikom. Moja supruga govori srpski tako da vrlo tesko moze da se primeti da nije Srpkinja.

_________________
吉国 久美子
六週間も居ていないので特に日本が恋しいですよね。
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne do toga nikada nece niti smije doci, NIKADA!!

svoj na svome.......
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da! Dugo godina sam bio ozenjen sa svedjankom i imamo troje djece.
Brzo se naucila nase obicaje i voli nasu narodnu muziku vise nego ja.
Sad se sigurno neko pita zasto smo se razveli? Mozda jednostavno iz istog razloga sto se i nasi ljudi razvode.
Sada sam zajedno sa jednom iz Novog Sada,kakva je razlika? Nikakva!

Da,zaboravio sam reci da je svedjanka pravila jako ukusnu sarmu.
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dosad imao sve nase cure. Nekako se bolje slazem sa nasim curama, nego sa strankinjama. Ali nikad se ne zna , uvek se u zivotu moze naci neki izuzetak. svasta je moguce. A sad sam se bas setio komentara moje naj bolje drugarice u vezi stranaca "Sta ce mi decko kad ga ne mogu ljudski opsovati jel ne razume " hehe . Mislim da je to nekako naj veci problem, ne direktno psovka nego da se dva razlicita mentaliteta uklope. zato su uglavnom nasi sa nasima .
 
Sla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja do sada nisam imala vezu sa "strancem" jer jednostavno me to nikad nije ni prvlacilo. Izlazim uvek po nasim diskotekama tako da i nemam neku priliku da upoznam bolje momke druge vere. Nemam nista protiv tih parova. Oni sada nista ne osecaju i ne smeta im ali sutra njihova deca nece znati ko su i sta su?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> jel vam partner "stranac"? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon