www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste se ikad sramili vaseg porekla/podrijetla?
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 11:30 am    Naslov poruke: Da li ste se ikad sramili vaseg porekla/podrijetla? Na vrh strane Na dno strane

Istorijska/povijesna zbivanja (ratovi...) uticaju na ponos i mentalitet ljudi...

Da li je vama ikad bilo neugodno - ili naprotiv uvek velikim ponosom i patriotizmom (A NE NACIONALIZMOM) - reci da ste iz ex-SFRJ? Zasto?


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada, ali nikada nisam osetila nista drugo, do nenormalnog ponosa, kada izgovorim da sam iz Srbije!
Naravno da sam ponosna na svoj rod i na svoj narod! Naravno da sam ponosna, sto pripadam narodu, koji je stojicki podneo sva zla i zverstva, koje su mu pricinili neki drugi narodi, pred kojima neki (na zalost) nasi ljudi, crvene kada kazu odakle su! Ponosna sam da sam Srpkinja i zahvaljujem Bogu na toj priviliegiji! A taj ponos osecam specijalno, kada se predstavljam amerima, englezima...........tada u meni proradi, sve ono srpsko-ponos, inat i opet ponos! Zato sto sam drugacija od njih! Wink

_________________


 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek sam bila ponosna Hrvatica. I smatram da svi mi iz bivse Juge nemamo se cega sramiti!

Recimo,ja uvijek "nase"ljude prepoznajem po lijepom ponasanju,bontonu,i briznosti!
Takoder smatram da su nasi ljudi jako srdacni i da imaju "slifa",a predrasude Zapada (Citaj:Homo balkanicus Very Happy ) me nimalo ne zanimaju.

Ajzivili! Very Happy

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ? a zashto bih ?! ima li toga ?!

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Srculence101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 5:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nikada.. zasto bih bila sramotna mog porekla.. naprotiv ja sam veoma ponosna.. i svi me ovde znaju kao srpkinjica..hehe Very Happy
 
balsa31
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 158

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A dje da se stidim Vojvode Marka Miljanova.A moje davno porijeklo(mojih predaka)seze do Kralja Urosa Mrnjavcevica ci su se potomci naselili u Kuce.

Da vas ne gnjavim dalje samo da znate toliko da se mi sa Balkana mozemo ponositi nasim porijeklom i istorijom.


Najponosniji narod na svijetu.

_________________
Junaštvo je kad ja branim sebe od tebe,a čojstvo kad ja branim tebe od sebe...
Vojvoda Marko Miljanov
 
ninor9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 5:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nisam
svog porijekla se nikada netreba da srami, i treba da se bude ponosno uvijek na to.










edit by knknpnkn
Spojila sam ti poruke, jer nema potrebe da dve recenice, razvlacis u dva uzastopna posta! Postoji opcija "edit", ukoliko zelis da dodas nesto sto si zaboravio!
 
indijanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svog porijekla se nisam nikada sramila - zasto bi? Shocked

Povremeno sam se sramila ljudi- koji na los nacin predstavljaju zemlju iz koje poticem New Evil

_________________
Ljudi su najmanje iskreni prema sami sebi
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam na nešto ponosan onda je to moje poreklo! Potičem iz plemenitog naroda i zašto bi se sramio???
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Direktno me nikada nije bilo sram - ko sam i odakle sam.

Medjutim bilo je neugodnih momenata - u kojima covjek bude stavljen u isti kos sa nekim ljudima koji nemaju nikakve veze sa njim osim sto poticu iz istog predjela ove planete. Samo jedan nelagodan osjecaj - jer je odgovornost pojedinacna a nikako grupna
 
DeTiGeRo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 8
Mesto: ~ sin city ~ - Cattaro

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada me nije bilo sram niti ce me ikada biti sram sto sam ko sam i okle sam!

mada bilo je situacija gdje nashi ljudi se toliko blesavo ponashaju da me dodje sram da kazem da smo od istoga porijekla.....

_________________
~kiss my a$$~
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice mog porekla nikad se toga nisam " bojao " .. cak sto vise nije me ni sramota reci i odakle sam dok znam dosta ljudi koji se srame reci da su iz nekog sela o kojem mozda vecina ljudi u njegovom/njenom drustvu nije cuo za to .. ja se ne stidim to reci.. dakle ko god da me pita odakle sam ne kazem da sam poreklom iz Sarajeva .. a ustvari sam od Sarajeva video samo Kosevo bolnicu i imao par poseta jos kao klinac .. ne znam ni kako izgleda taj grad kako treba .. kako mogu onda da kazem da sam iz Sarajeva Question .. nazalost nekim ljudima je to normalno da to kazu ...

Ja se ne stidim svog porekla .. i uvek cu biti ponosan da kazem odakle sam rodom ko god da me pita.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li ste se ikad sramili vaseg porekla/podrijetla? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon