www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste za vezu za jednu noc!!!
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha..... varam sebe sa samim sobom i odlichno mi ide..... mislim, super se slazemo Laughing


_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
mirkamr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad se ne zna u šta jedna noć može da se pretvori
 
ipetrov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muskarci znaju, samo nece da vam kazu da, za te devojke koje pristanu na seks prvo vece, misle sve najgore! Zato, devojke, pamet u glavu i ne dajte se!!!

_________________
ivan
 
ivanho0404
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je veza za jednu noc OK, ali sa nekom koju bar malo pozenajem, recimo upoznali smo se pre nekoliko vikenda u gradu i simpatisemo se, a i zadesimo na nekom dobrom mestu, kao slucajno.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje ne...jednostavno ne mogu leci sa nekim koga ne znam..a ako legnem onda je to vec ljubav..ili barem nesto drugo...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
dimitrije3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste se ne slazem sa konstatacijom da muskarci imaju lose misljenje o devojkama koje pristanu na sex prvo vece. Ako je zensko sigurno u sebe i zna sta hoce, kakve veze ima koliko vremena ce proci do sexa. Problem je sto se muskarci malo plase zna koje znaju sta hoce i imaju snage da to otvoreno kazu.

_________________
Dimitrije
 
ipetrov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za dimitrije3: Ne radi se ovde o seksu prvo vece vec o seksu na jedno vece! Reci mi kako bi se ti osecao da ti tvoja devojka kaze da je par puta imala seks na jedno vece?

_________________
ivan
 
SanyARMANI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 51

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ,nikako.
To je tako jeftin fazon
mizeruja,DNO
Takve devojke nemaju morala,i zbog takvih fufa ,muskarci posle ne veruju ostalim devojkama da su fine i normalne
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja iskreno nevolim te veze za jednu noc.Sta budes sa devojkom i posle se ne poznajete??
glupost,ja sam za duze veze iskljucivo.
 
dusan_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to jedino i volim jer me jako mrzi da svaki cas zovem devojku i da ......
ma najbolja je veza na jedno vece....

_________________
uglavnom dobar decko
 
paparazzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 44
Mesto: Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veza na jednu noc? Zasto da ne!!!
Zasto se nebi prepustili strastvenim osjecanjima pa makar i znali da tu osobu vise necemo nikad vidjeti!!!
Ne treba se ustrucaviti, uzmi sta ti zivot pruza!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 3:13 am    Naslov poruke: Za Na vrh strane Na dno strane

Nikako nemoze biti lose, pogotovo ako tu osobu manje poznajemo ili uopste nepoznajemo niti cemo ju ikad vise vidjeti, onda je to fenomenalno. Ako ste u vezi pa varate partnerku/a sa nekim koga ona/on zna onda to moze biti mac sa 2 ostrice
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li ste za vezu za jednu noc!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  sledeća
Strana 2 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon