www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa Winamp-om i Media Player-om
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Problem sa Winamp-om i Media Player-om Na vrh strane Na dno strane

Imam problem kada hocu da pustim neku pesmu, kada je otvorim preko Winamp-a konstantno mi se pojavljuje sledece:

Winamp has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

Bez ikakvog daljeg objasnjenja u cemu je greska. Onda sam pocela da pustam pesma preko Media Player-a, i usred pesme racunar mi se sam restartovao. Shocked

O cemu se radi?



_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obriši winamp i opet instaliraj(sve će biti ok) A za restasrtovanje kompjutera nije kriv media player Mr. Green to je nešto drugo Laughing

_________________

 
mehatronicar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 24
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogledaj stranicu
http://forums.winamp.com/showthread.php?postid=1269614
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam negde davno skinuo winamp sa neke stranice, ne znam koja je tacno verzija bila, ali nije htela da radi ni na jednom kompjuteru, cak je mozda bila i ista poruka koju ti dobijes.

Onda sam skinuo sa neta drugi winamp i evo da danas nema nikakvih problema.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ne otvaram slicnu temu, problem.. nekad, ne uvek dok gledam nesto preko neta i usput slusam muziku, mi koci muziku tj pesmu sto slusam.. ne slusam online radio, slusam pesme sa svog racunara i one preskacu, prekidaju pesmu..
zasto?

_________________
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejice... imas slab procesor Razz kupi novi Razz dosta zezanja..ali stvarno je tako.. sigurno imas vise stvari otvoreno u isto vrijeme.. a pjesma ti koci tj prekida samo kad otvaras novu stranu na net-u? jel?? ako je tako onda je problem u proceseru..slab je Rolling Eyes
ne znam sta koristis za pretrazivac..ako koristis Internet explorer onda ga zamjeni Operom...
ako i dalje bude kocilo uradi sledece...
desni klik na desktop/properties/appearance.. tu imas 'windows and buttons' opciju..
stavi na 'Windows classic style'.. to ce smanjiti 'zauzece' procesora..
mozda ti tada ne bude kocilo.... Rolling Eyes
pogledaj pa mi javi...

_________________

--_make love not war_--
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si na Dialup-u, soft modemi chesto prave bash takve probleme!
Tu ti nema pomoci... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Da ne otvaram slicnu temu, problem.. nekad, ne uvek dok gledam nesto preko neta i usput slusam muziku, mi koci muziku tj pesmu sto slusam.. ne slusam online radio, slusam pesme sa svog racunara i one preskacu, prekidaju pesmu..
zasto?


Reci mi jel ti se to desava kad koristis Windows Media Player?

Pitam jer i ja imam problem, kad koristim WMP pesme preskacu (dakle ne stanu nego samo u sekundi preskoci 2-3 sekunde). Kad sam instalirao Winamp i presao na njega ... nikakvih problema nemam (tesko da moze biti do procesora Intel DualCore 3.2GHz a ni do memorije 1GB DDR2) Very Happy
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam imala stari Windows Media Player mogla sam jednu pesmu ili nekoliko njih da preslusavam bez prekida, dakle, postojala je opcija "repeat" ali sad na ovom novom player-u nikako da nadjem opciju za tako nesto. Pa bih zamolila nekog od vas da mi pomogne kako da to podesim.
Hvala!
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eternity je napisao/la sledeće:
Dok sam imala stari Windows Media Player mogla sam jednu pesmu ili nekoliko njih da preslusavam bez prekida, dakle, postojala je opcija "repeat" ali sad na ovom novom player-u nikako da nadjem opciju za tako nesto. Pa bih zamolila nekog od vas da mi pomogne kako da to podesim.
Hvala!



na naslovu playera kliknes desnim klikom onda PLAY/REPEAT..
..ili jednostavno Ctrl+T ...

nema na cemu Smile

_________________

--_make love not war_--
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi stvarno........ Rolling Eyes Embarassed jao bruke... Embarassed

Hvala ti... Very Happy
edit: pa sta su sakrili te opcije...boze dragi..hehhe
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imaš i na dnu playera, tamo gde su playing komande, dve ukrštene strelice i jednu kružnu strelicu - to su shuffle i repeat dugmići Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Problem sa Winamp-om i Media Player-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon