www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomozite i Vi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Pomozite i Vi Na vrh strane Na dno strane

Porodica Kocic moli ljude dobre volje sirom sveta za humanitarnu pomoc.

Da ne pricam i pisem mnogo, pogledajte ovu stranicu:

http://www.brotherskocic-needhelp.com/



_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.




Poslednja prepravka: Car Dusan-Silni datum Sre Maj 30, 2007 11:56 am; ukupno izmenjena 1 put
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu
c c c
Jadni ljudi... majke mi...
da im ja nesto mnogo pomognem nemogu ali rado bi...
ali cisto da znas
ja i moja familija ovde u svajcarskoj smo organizovali jednu malu akciju za 28 mart kad je bio sakupili smo pare od svih nashih ljudi i poslali kao humanitarnu pomoc deci na kosovu... mislim nema to veze sa ovim ali lep je osecaj kad pomognes ljudima...
SRETNO!!!!

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jadni oni....rado bi pomogla ali i sama skupljam za svoju drugaricu skolsku ovde u baselu koja ima sad operaciju za 2 meseca ako se skupe pare....velika cifra je u pitanju i iskreno nebi da je izgubim devojka od decembra nije isla u skolu tesko je bolesna ima tumor...doktori gaje nade za nju.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam sredstava da pomognem... Ali mislim da ce jedan moj prijatelj rado pristupiti ovoj dobrotvornoj akciji... Stvarno mi ih je iskreno zao... Nadam se da ce im biti bolje jednog dana nego sad Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Screw
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 32

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj,najgore kad nemas zdravlje....samo je ono bitno Rolling Eyes
 
vukboj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 7:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko ja vidim,ovde svi okrecu glavu od pomoci Exclamation Ko to nema toliko malo da bi pomogao Exclamation Jer kada bi svako od nas dao po to malo,za njih bi bilo puno,pitajte se sta biste vi radili da ste ne daj Boze na njihovom mestu,a da pomoci nema ni sa jedne strane Question Dajemo novac na svakakve gluposti i sitnice koje kasnije sakupljaju prasinu ili budu bacene,a kada je u pitanju pomoc,da ne kazem milostinja,niko nema Exclamation Pa dobro onda,neka svako radi po svojoj savesti.Pozdrav

_________________
Zdravo
 
Miss_Ema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: aha Na vrh strane Na dno strane

E hocu ja da pomognem.A kome treba pomoc? Question
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 1:50 am    Naslov poruke: Re: aha Na vrh strane Na dno strane

Miss_Ema je napisao/la sledeće:
E hocu ja da pomognem.A kome treba pomoc? Question


sve lepo pise...samo je potrebno pratiti link koji je dat u prvom postu Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Mr_Sosa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 2
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Sve u... Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, srozali smo se... Mi koji bismo pomogli, ne mozemo mnogo, a oni koji mogu mnogo, to su pacovi koji bi jos da uzmu...Otisli smo u...

_________________
SVE I ODMAH!!! Very Happy
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za dvojicu brace sam cuo odavno i da imam nekih mogucnosti veoma rado bih pomogao.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
handzic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Maj 2007
Poruke: 11
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi pomogao da mogu.....

_________________
ado
 
mala_slatkica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 1
Mesto: ......

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajmeeeeeeeeeeeeeee bas zalosno Sad smrc smrc pomocccccccccccccccc
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> Pomozite i Vi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon