www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vas cini da se osecate sexy?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam raspoložena, uvek sam sexy, al kad mi dan nije po volji razbila bih sva ogledala... Rolling Eyes

 
ENA_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad namazem svoje telo mlekom posle tusiranja i obucem svoje omiljene crvene cipkane gacice, igram ispred ogledala
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta me čini da se osićan sexy?

E sad će vama reć teta Idealna Mr. Green

Dakle ovako, prva stvar kad izađete iz tuša/kade onako mirisne, mokre, kad se pomiša miris šampona za kosu i gela za tuširanje, tad počinje sexy feeling...
Nakon šta se obrišete i obavite sve one depilacijske cake.. počinje uređivanje.
Sušenje kose koja leti po zraku, savija se i obavija oko vaših ruku pa zatim je na redu šminkanje. Zavisi šta koja cura upotrebljava al ja najčećče bez tuš crte ne mogu izać vanka- osjećan se golo nekako.. No da ne duljin o šminci, nakon šta se lipo našminkate vrime je za -oblaćenje ..
Najviše volin nosit crveni ili crni donji veš Wink Pogotovo crne tange- ne znan zašto al pomisao da ispod iman tange a da to niko ne zna Razz ( osin onoga ko bi to triba znat Mr. Green ) budi u meni ( a i kako san čula ) i u mojih prijateljica osjećaj senzualnosti, seksualnosti, zavodljivosti..
Posli svega toga se ispegla kosa, iskovrča zavisi kako ko voli, ja je volin najviše ispeglat.
Nakon toga, oblače se sexy štikle jer Idealna bez štikli vanka ne ide Mr. Green ..
Pogled u torbicu, jel sve na mistu.. i onda laganini par kapi omiljenog parfema oko vrata, 2 kapi na zapešće, sjajilo na usne, još jedan zavodiljvi pogled u ogledalo da znaš da dobro izgledaš i ajmoooooooo Mr. Green Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm..dobra tema..

Pa.. Uglavnom kada sam dobro raspoložena se osečam sexy.Ali šminka i odeća mi daju tu senzualnost ...
Ako se sexy obučem i ono što volim osećaću se sexy..ako obučem sexy donji veš,grudnjak,stavim sjaj za usne,operem kosu,stavim nekoliko kapi svog omiljenog parfema...I to je to Mr. Green
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da ce da zvuci kao da sam neka klinka, ali ja se najcesce osecam sexy kad me on gleda...kad smo zajedno i kad se ljubimo... Embarassed Embarassed

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 02, 2008 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj mozda ce vam ovo biti smesno,ali osecam se sexy kad pomislim na to kako me on pozudno gleda i kako me halapljivo grabi Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jedna od onih osoba koje nemogu da objase sta je to sto ih cini sexy jednostavno da sam u trenerci patikama sva u znoju imam toliko pozeljnih pogleda sa muske strane kao i kada sam u nekoj elegantnoj varianti uvek vodim racuna o tome kako izgledam o kilazi i frizuri tako da... a sada sta mene lico cini da se osecam sexy to je obuca na primer otvorena na prstima razni modeli u raznim bojama lepo sredjeni nokti na nogam lak u tonu garderobe koju imam na sebi i stikla "igla" sa tim na nogama i levis i obican top su vam sexy do bola Wink

_________________
 
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo pogled iznutra Smile

_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sexy se osjecam u dobrim visokim potpeticama,kada stavim zavodljiv parfem,i kada zbog toga svega krajem oka vidim mushke poglede kako me odmjeravaju Twisted Evil

_________________
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro raspoloženje + odjevna kombinacija za koju sam sigurna da mi dobro stoji. I onda zračim samouvjerenošću, i sigurna sam da to onda drugi osjete.

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada sam emotivno ispunjena, tad sam najjaca Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta vas cini da se osecate sexy? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon