www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tuđe mane koje vas najviše iritiraju
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 21, 2009 8:13 am    Naslov poruke: Re: Tuđe mane koje vas najviše iritiraju Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:


ŠKORPIONI najviše od svih mrze izdajnike i one koji su ih izigrali i(ili) ostavili na cjedilu (što, dakako, nikada ne opraštaju!). Isto tako, budući da gotovo uvijek djeluju «iz sjene» mrze i nametljivce, kao i one koji ih stalno o nečemu ispituju i kopaju po njihovoj intimi, stoga su im «tračeri» na prvom mjestu onih najiritantnijih.



Istina,baš tako je.



_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Lady H.
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 11 Jun 2009
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 05, 2009 2:56 pm    Naslov poruke: Re: Tuđe mane koje vas najviše iritiraju Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:

STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju «naturiti» silom.




Bingo ! Very Happy
 
away
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2009
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 22, 2009 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BIKOVI ne vole kada ih se na nešto tjera i kada to isto moraju obaviti brzo zato ih iritiraju ljudi koji su stalno u nekoj frci i žurbi. Mrze i ucjenjivače, i ljenčine (a takvi im se često zakače kao privjesci nadajući se sponzorstvu bilo kakve vrste).

podznak

STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju «naturiti» silom.
 
mixilijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Nov 2009
Poruke: 25
Mesto: NBG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 10, 2009 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LAVOVI su najviše ljuti na one koji ih učestalo ignoriraju i ne primjećuju sav sjaj njihove pojave (ili osobnosti). Nerviraju ih i oni koji se s njima cjenkaju oko nekih (drugima ipak preluksuznih i skupih) želja, a u širokom luku će zaobići i one koji ih pokušaju svojom duhovitošću ili sjajem (a koja nadmašuje njihovu, lavlju) skinuti s prijestolja i oteti im pažnju standardnih obožavatelja.

Sta reci, sem ''bravo''. Pun pogodak...

Zaboravio sam reci, Lavovi su i pored navedenog, ipak ok...

_________________
Da to sam ja, Mixilijan... uvek spreman za akciju...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 18, 2010 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mrski su im oni koji ne poštuju pravila ponašanja u njihovom domu i(ili) im učestalo svojim nenajavljenim navraćanjem remete mir.


Ovo je apsolutno tačno rečeno. Mogla bih dodati i to da me pored bezosjećajnosti i mješanja u lični život, mnogo nerviraju osobe koje lažu i koje, pored mog, zabadaju nos u tuđe živote, i beskrupulozne i cinične osobe.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Tuđe mane koje vas najviše iritiraju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon