www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smesne stvarcice koje niste znali o sebi
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
ksendza89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Smesne stvarcice koje niste znali o sebi Na vrh strane Na dno strane

OVAN: Laughing
Kako se mole ovnovi:Gospode Boze,molim te da mi das strpljenja...i molim te da to uradis bas sada!
Sta kazu posle sexa:OK,ajmo sad jos jednom!
Koliko ovnova je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Dzabe se pitas,vec su je promenili!

BIK: Smile
Kako se mole bikovi:Gospode Boze,pomozi mi da prihvatim promene,ali ne mnogo brzo...
Sta kazu posle sexa:Gladan sam,dodaj mi parce pice!
Koliko bikova je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Bikovi koriste sijalice koje se ne menjaju!

BLIZANCI: Shocked
Kako se mole blizanci:Gospode Boze...A ko je Bog?Gde se on nalazi?A zasto je on Bog???
sta kazu posle sexa:Gde je daljinski?
Koliko Blizanaca je potredno da bi se promenila jedna sijalica:Najmanje deset.Dva da skinu pokvarenu,dva da kupe novu,dva da je stave,dva da napisu knigu o tome i dva da se pojave u talk show-u da pricaju o tome!

RAK: Embarassed
Kako se mole:Gospode Bozeeeeeeeeeee!!!
Sta kazu posle sexa:Kad si ono rekao da ces me ozeniti???
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Mama ce ih zameniti umesto njih,a ako ona nije u blizini,zapalice svecu dok ne dodje!

LAV: 8)
Kako se mole:Gospode Boze,sta ima?
Sta kazu posle sexa:Ajde sada kazi da nisam bio fantastican!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Nijedan.Poslace ekipu profesionalaca da uradi to umesto njih.

DEVICA: Rolling Eyes
Kako se mole:Gospode Boze,molim te da me napravis savrsenom,ali da ne pogresis onako kako si prosli put...
Sta kazu posle sexa:Ajde idi sada moram da operem posteljinu!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Obicno je jedna dovoljna.Malo ce se zadrzati,morace da ispolira grlo sijalice,da procita upustvo kako da je stavi i da proveri garanciju.

VAGA: Laughing
Kako se mole:Gospode Boze,pomozi mi da donesem odluku.Nego kad smo vec kod toga,sta mislis da je bolje da uradim?
Sta kazu posle sexa:Svidelo mi se zato sto se i tebi svidelo.
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Dve da kupe sijalicu,dve da kupe sta im jos treba da bi je promenili i mozda jos dve da zamene nesto ako ne odgovara ili treba da se dokupi.

SKORPIJA: Twisted Evil
Kako se mole:Gospode Boze,oprosti nam dugove nase,bas kao sto ih mi oprastamo nasim duznicima,cak iako nistavnici jedni to ne zasluzuju.
Sta kazu posle sexa:Mozda treba prvo da te odvezem!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:za njih se sijalica ne menja,ona se transformise.Samo pritisnes dugmence i aktiviras drugu sijalicu.A sto pitas?Ko te salje???

STRELAC: Surprised
Kako se mole:Gospode Boze,rekao sam ti jednom,rekao sam ti sto puta,pomozi mi molim te da ne preterujem toliko!
Sta kazu posle sexa:Nemoj me zvati,zvacu ja tebe!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:strelcevi ne menjaju sijalice,ali te mogu nauciti kako ti to da uradis.

JARAC: Very Happy
Kako se mole:Gospode Boze,zamolila bih te da mi pomognes,cak iako sam oduvek naucila da se ninakoga ne oslanjam.
Sta kazu posle sexa:Imas li mozda pri ruci vizit kartu?
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Javice vam njihova sekretarica malo kasnije...

VODOLIJA: Idea Kako se mole:Gospode Boze,znas da volim promene,ali ovaj haos je smesan!
Sta kazu posle sexa:Ajde sada da opet to isto uradimo,ali bez odece!!!
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Vodolije ne treba da menjaju sijalice mogu da zamisle bolje.

RIBE: Smile
Kako se mole:Gospode Boze,ako treba da popijem veceras celu ovu flasu viskija,neka bar bude uvek puna.
Sta kazu posle sexa:Kako si ono rekao da se zoves?
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Jedna,mada nije sigurna da li ce to ista promeniti,ali ako je to Bozija volja...

Naravno sve je ovo plod maste jedne tinejdzerke!!!(I nekih ljudi koje necemo ovom prilikom imenovati...)!!!


 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 3:32 pm    Naslov poruke: Re: Smesne stvarcice koje niste znali o sebi Na vrh strane Na dno strane

ksendza89 je napisao/la sledeće:
STRELAC: Surprised
Kako se mole:Gospode Boze,rekao sam ti jednom,rekao sam ti sto puta,pomozi mi molim te da ne preterujem toliko!

istina nad istinom Laughing

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno tacno Laughing

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
jeje81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 54

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh,uh,uh,ovo za vodolije je bilo skroz nisko:)
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 4:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za škorpije su sve pogodili! Very Happy

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno tacno Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
mocnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 58
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha. Mislim da sam se upravo slatko nasmejala!
 
mala_maza23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas mi se svidjaju ove zezalice, slatko sam se nasmejala!!!

_________________
Jesi 'l moje, naj moje?

Jesam tvoje, naj tvoje!!!
 
paparazzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 44
Mesto: Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: WRHHH Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast za ovo.
Mislim da će se svako pronaći u ovome i da može slobodno da kaže daje istina!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako dobro ovo hehehehe ala se nasmija pošteno Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
modesty_st
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 28 Apr 2006
Poruke: 1410

guineabissau.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JARAC:
Kako se mole:Gospode Boze,zamolila bih te da mi pomognes,cak iako sam oduvek naucila da se ni na koga ne oslanjam.
Sta kazu posle sexa:Imas li mozda pri ruci vizit kartu?
Koliko ih je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Javice vam njihova sekretarica malo kasnije...

8)

Nije istina! Laughing
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 5:35 am    Naslov poruke: Re: Smesne stvarcice koje niste znali o sebi Na vrh strane Na dno strane

ksendza89 je napisao/la sledeće:
OVAN: Laughing
Kako se mole ovnovi:Gospode Boze,molim te da mi das strpljenja...i molim te da to uradis bas sada!
Sta kazu posle sexa:OK,ajmo sad jos jednom!
Koliko ovnova je potrebno da bi se promenila jedna sijalica:Dzabe se pitas,vec su je promenili!


Sto se mene tice, ovo prvo je delimicno tacno. Laughing

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Smesne stvarcice koje niste znali o sebi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon