www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vi i volan
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:


JARAC Oni su se pokazali kao glavni krivci u 13 % udesa - ujedno, to je najveci procenat u odnosu na sve pripadnike zodijaka. Najveci broj tih udesa se dogodio prilikom nepostovanja razlicitih saobracajnih upozorenja, znakova ili propisa. Oni umeju da se ne obaziru na znak "stop", "uspori" ili"oprezna voznja". Stoga, savetuje im se - obracanje paznje na razlicite propise i narocito, vece postovanje oznaka, signalizacije ili saobracajnih pravila.


Ah, hvala. Laughing Ali meni još ne pada na pamet voziti zbog prometne koju sam imala i straha koji mi je ostao... A da se ne obazirem na pravila... To je točno. Mr. Green



 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 3:10 pm    Naslov poruke: Re: Vi i volan Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:

Škorpion-Čvrst i žestok vozač, koji lako gubi živce. Ne podnosi da ga bilo tko prestigne u vožnji, da bude "zatvoren" u koloni, te da mu itko išta prigovara. Juri zato što voli rizik, te voli voziti noću. Bira kola sjajnih boja i bučnog motora. Privlači ga uzbuđenje utrke. Sjedište se naravno mora moći prevrtati... zato što je seks neusporedivo lijep u autu! Posuđuje auto samo osobi koju voli.

Omiljeni automobili: Mercedes i BMW.

SKORPION Oni su se pokazali kao glavni krivci u 6,8 % udesa. U vecini tih nezgoda dolazilo je do "direktnog sudara" i to na ravnom putu. Oni su vrlo energicni vozaci, cesto preticu ostale i skloni su "riskantnoj" ili brzoj voznji. Savet je - vise opreza u svakom pogledu, a narocito kada preticete druge.


Bez poricanja, bar ja mogu to da potpisem Mr. Green
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 07, 2010 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Rak - Savjestan vozač sporih; refleksa i sklon suprotstavljanju, emocionalan i pomalo razdražljiv. Rak od svojih kola pravi malu pokretnu oazu: razne stvarčice, upaljači za cigarete, pepeljare, ogledalca i na kraju jedan psić. Često uživa u familijarnosti i nerijetko mašta o obiteljskom autu s frižiderom, kuhinjom, kupaonicom. Ako mu zatražiš da tiposudi auto, odgovorit će ti da će te on odvesti kamo god želiš.

Citat:
RAK Oni su se pokazali kao glavni krivci u 8,8 % udesa. Najcesci uzroci tih udesa su bili - neobazrivo ukljucivanje u saobracaj. Savet je - da uspore voznju na pesackim prelazima, zatim da obrate paznju na znak "stop", kao i na raskrsnicama gde obicno "zanemare" nekog od ucesnika ili vecu koncentraciju prilikom ukljucivanja u saobracaj



Omiljeni autol: Fiat 500 ili Lancia Dedra.


pa ne znam bas, do sad nisam imala ni jedan udes, auto mi nije tesko posuditi, a ova auta ne znam ni kako izgledaju Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 07, 2010 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Rak - Savjestan vozač sporih; refleksa i sklon suprotstavljanju, emocionalan i pomalo razdražljiv. Rak od svojih kola pravi malu pokretnu oazu: razne stvarčice, upaljači za cigarete, pepeljare, ogledalca i na kraju jedan psić. Često uživa u familijarnosti i nerijetko mašta o obiteljskom autu s frižiderom, kuhinjom, kupaonicom. Ako mu zatražiš da tiposudi auto, odgovorit će ti da će te on odvesti kamo god želiš.


Citat:
RAK Oni su se pokazali kao glavni krivci u 8,8 % udesa. Najcesci uzroci tih udesa su bili - neobazrivo ukljucivanje u saobracaj. Savet je - da uspore voznju na pesackim prelazima, zatim da obrate paznju na znak "stop", kao i na raskrsnicama gde obicno "zanemare" nekog od ucesnika ili vecu koncentraciju prilikom ukljucivanja u saobracaj.


Pa sad ja vidim što je u meni i nesvjesan otpor prema polaganju vozačkog ispita. Jel' bolje da idem pješke, ili da me neko vozi? Pa, što jest' jest', duplo bolje i sigurnije.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Vi i volan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon