www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavnica kao status....?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
anabalind
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 217

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na to nikad ne bih pristala!

 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada!To ponizenje necu nikad dopustiti.
Ne,nikad necu biti nekome druga,i u ovim obicnim vezama,a kamo li sa ozenjenim covjekom!

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ljubav nema veze sa statusom ljubavnice... I nikada sebi ne bih dozvolila da mu budem ljubavnica Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
joki_carica je napisao/la sledeće:
mozda i ima ljubavi ali je ona jednostrana, odnosno samo ljubavnica moze voleti i zbog te ljubavi se toliko poniziti...
ja to lichno nikad ne bi mogla... i naravno smatram to pogreshnim... kad bi taj mushkarac stvarno i iskreno voleo on bi ostavio devojku/zenu... zar ne?



Možda, ali žena samim tim što pristaje da bude ljubavnica, zna da je to najviše što će biti tom muškarcu.


Slazem se sa ovim i ja mislim da tu moze postojati ljubav ali jednostrana.. Zene obicno izpadnu te koje budu nasamarene i povrijedjene.
Ni ja licno se nebi nikad ponizila na taj nacin..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa ne bih si to nikada ni pozeljela, mislim da je to dosta tesko izdrzati,

_________________
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to je čisto gubljenje vremena i živaca, a pre svega, veoma ponizavajuce! Confused

_________________
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubavnica????? Confused hm...veoma losh status!!!! Samo devojka koja ne drzi do sebe,iskompleksirana,bez karaktera,moze da dovede sebe u tu situaciju....a to lose utice i na dalje postupke u toj "vezi"......posle toga moze da te vrti kako hoce,samo ako pokazes slabost.... mislim,zasto bi bilo koja devojka bila druga??? Ne bih bila druga,kolika god ljubav da je prema njemu....ako je vec izabrao nju,to je vec njegov problem!! Very Happy Devojke,ne dozvolite da budete druge,samo prve i jedine!
 
poznata, viđena, slavna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 01, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovisi kome si ljubavnica....i zbog cega. mogu mu biti ljubavnica da mu pruzim ljubav i paznju, a u vecini slucajeva se radi o cistom sexu.
cisti sex- status 0!
ljubav i paznja- status da mu uskoro postanes nesto najvrijednije sto ima.

mogla bi biti i ljubavnica. zasto ne??? uzivati sa nekim zgodnim momkom, zivjeti na njegov racun, a opet slobodna koliko pozelim. zivot je samo za zabavu zasto da se opterecuje itko, a najmanje ja.
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 7:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ne reci nikad, ali ja licno sad sa svojim razmisljanjem i mojim emocijama, ne bi mogla da se upustim u tako nesto...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...sve ste vrlo kategorične. 'Nikada ne bih dopustila...' Rolling Eyes Ko kaže da se može da dopusti...Nikad ne znate gde će vas srce povesti. Kad zadrhti, ono ne pita.

Ne kažem da je moralno ispravno i da je zdravo, već da kada dođe do toga, zaboraviš i šta je moral i savest i poštenje i kako se zoveš Razz

Kada ovo kažem, mislim na ljubavnicu sa akcentom na ovome 'ljubav', a ne sex, jer bismo u tom slučaju pričali o sexalici iliti švalerki, a ne o ljubavnici Mr. Green

I tvrdim, jer znam, da ljubavnice NISU samo sponzoruše i NE služe samo za sex.

A iscitiraću i svoj raniji post na ovu temu Smile

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Najpre treba razluchiti shta zapravo znachi termin 'Ljubavnica', shto je, svakako, individualno.
Ljubavnica moze biti 'kres tj. notjna varijanta' iliti, shto bi pojedini mushki primerci rekli: 'kad se ugase svetje-sve su zene lepe'. Nekada su ljubavnice (ne obavezno) mladje devojke zeljne zabave &, mozda, novca, ili drugih intriga & spletkarenja (rasturanje brakova) te im se status i svodi na to da 'nisu za shetnju'.
No, mogutje je & veoma chesto sluchaj, da je Ljubavnica devojka ili zena koja je (obratite paznju!!!) U LJUBAVI sa Njim, shto znachi da se razvodom (prema tome NEsretjnog braka) ne bi gradila sretja na tudjoj nesretji, vetj naprotiv. Sigurno je da ima brakova koji 'vise o koncu'. Chak i da Supruga nije (bash) ZA razvod, nema sretje tu gde nema (vishe) ljubavi. Rastavljanjem bi svo troje vishe dobili, no izgubili, bili oni toga neposredno svesni ili ne. Bitje da se zato g-djica ili g-dja Ona i oslovljava sa LJUBAVNICA, a ne recimo Shvalerka. Idea

Radoznala je napisao/la sledeće:
Zar nisi razmisljala o tome i ako dodje do razvoda i vjenca se sa tobom da li ce tebi biti vjeran?


Eee..tu si u pravu...To je vetj stvar karaktera, poverenja, jachine ljubavi, sudbine,...

I da...Nikad ne recite 'nikad'!
Inache, nisam imala iskustva ovog tipa, ali ih zato ima vishe komada u mojoj okolini. Raznoraznih...No, opstaju samo oni koji vole!
Sledite srce, jer samo tako se nikada netjete pokajati!
P.S.A i bolje da se pokajete zbog nechega sto ste uradili-le nego zbog nechega shto niste! Twisted Evil

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E zato srce ne treba uvek slusati. Imamo mi razum koji nas izdvaja od drugih zivotinja. Wink
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ima i onih koji imaju predrasude, onih koji bi desnu ruku dali da neće nikada, ali nikada da urade nešto, pa eto - čine to Wink Razum je rekao 'nikad', ali...nikad se ne zna šta nosi dan, a šta noć (a naročito noć Mr. Green ) Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ljubavnica kao status....? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon