www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavnica kao status....?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2011 7:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao što moj potpis kaže: nemojte se stidjeti ničeg osim ako ne činite zlo namjerno svom ljubavniku. Da, bila sam ljubavnica i uživala, jer nikad nikom nisam napravila probleme, nitko zbog mene nije ostavio ni djecu ni ženu, nisam ga ostavila praznih džepova...bilo je lijepo dok je trajalo i dok se moja vatra nije ugasila. To nema veze sa ljubavlju. Ima sa usamljenošću i sa jedne i sa druge strane. Sve ovisi o tome šta i kako stvari postavite, šta želite...I nisam se osjećala druga. Znala sam uvijek više od njihovih žena, koje, naravno, nisam ni poznavala. One me nisu interesovale. Samo, kod nas je ljubavnica izjednačena sa kurvom, a ja to malo drugačie posmatram, možda stoga što sam bila jedna od njih i znala kako sam se ja ponašala, a kako one druge. Nekome je to isto. I uvijek čujem riječi: "Ne, nikad. Zar ja da budem druga?" Nisam bila druga, bila sam samo ono što sam željela, ljubavnica koja je znala šta nekome treba i koja ničim nije ugrozila ni sebe ni njega, a ni društvo. Sve ovisi o tome što želite. Opasna je ljubav u svemu tome, ali ako ste dovoljno mudri, opstati možete godinama i biti srećni i zadovoljni onim što jedno drugo pružate. Ne vidim ništa liše biti ljubavnica (pod ovim ne mislim sponzoruša ili ku*vom).


_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2011 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
Ne bih mogla biti ljubavnica nikome, ponajmanje onome koga volim. Osobu u koju sam zaljubljena ne mogu deliti, a ako bih pristala na status njegove ljubavnice to bih svakako morala. On, ma koliko mene voleo ili ne, uvece ide svojoj zeni, ne meni. Novu Godinu provodi sa njom, na more ide sa njom (i eventualno njihovom decom). Da ne nabrajam dalje. To su stvari na koje ja ne bih ni u ludilu mogla pristati. Nema te ljubavi, nema te pozude, strasti i ceznje zbog koje bih ja cekala da mi covek koga volim dodje iz tudjeg kreveta, da za mene ‘odvaja’ vreme, da racuna kada ce me videti. Taj se film kod mene nece prikazivati.



Apsolutno se slažem svaka ti je na mestu. Ne bih sebi to dozvolila, ako već znam da je oženjen itd, izvoli traži dalje, pun svijet onih koje bi pristale na to. Ja svoje dostojanstvo, ponos i nivo imam a biti ljubavnica ne odgovara mojim moralnim stavovima.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2011 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi ovdje nismo očito razgraničili neke stvari. Very Happy
Biti ljubavnica nekome i nekoga voljeti su dve različite stvari.
I te dvije stvari se ne smiju pojaviti jedna uz drugu.
Ne idu.
Tu je tačka.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2011 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Biti ljubavnica nekome i nekoga voljeti su dve različite stvari.



Da ali ja govorim da se ne bih ponizila u zivotu da budem ljubavnica. Jer se zadovolje potrebe i posle taj ode zeni. A sta sam ja? Trenutno zadovoljavanje potrebe i cao zbogom? Ispod nekih moralnih nivoa ja bar ne padam.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2011 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li je isključivo ljubav u pitanju?
Nije pravilo.
Postoje žene koje su rođene da budu ljubavnice, zaista to mislim, ali koje ni u kom slučaju nisu tek sponzoruše, već jednostavno one koje su stvorene da daju i pruže užitak, a takve nikad to ne čine radi novca, već je to naprosto dio njih, sa tim su rođene, sa tim žive i čak se mogu (dobri poznavaoci žena je uoče na prvi pogled) prepoznati po nečem što je iskonsko i što prosto izvireiz njenog bića. Ovim ne želim reći da je moralno i etički ispravno, samo hoću reći da postoje. One nikad i ničim neće uništiti ni tog čovjeka ni njegovu porodicu, ali ga nikad neće ni voljeti toliko da bi patile kada dođe do razlaza, a obično dolazi upravo sa njene strane, jer je zasićena i svoje će zadovoljstvo potražiti negdje drugdje. Takvu ženu je pogrešno nazvati nimfomankom, ona to nije.

Kod onih koje iskreno vole, stanje je potpuno drugačije, jer ih boli takva veza, ali isto tako su dovoljno razumne da ne čine ništa kako bi voljenog čovjeka razorile i u njima uvijek postoji nada da će on ipak biti pored nje, na kraju svega. One vole iskreno, sa svom svojoj dušom i premda je bolno i razarajuće, u stanju su podnositi i nositi se sa svim problemima koje takva veza nosi. One ostaju i čekaju, vole i nadaju se, sanjaju i pružaju mu sve i više od svega, bez satisfakcije, jer njoj je njegova ljubav (pogrešno je mišljenje da muškarac ne zna takvu ženu voljeti, jer se vraća svojoj, on je samo neodlučan i plaši se), sama po sebi satisfakcija i kao takva, dovoljna. Ona zna di joj je mjesto, pored njega, ona ne osjeća da je druga, ona o tom ne misli kada voli.


Takve žene ne padaju ispod moralnog nivoa. Ove prve mogu da ponesu status ljubavnice a da ne padnu ispod normalnog moralnog nivoa. I ko smo mi da njima određujemo šta je moralno ili ne, ako ničim ne ugrožavaju nikoga. Pa ni sebe.
Ove druge vole i znaju i pomirene su sa tim. Jer ljubav je stanje koje malo ko može na ovakav način da održi, zato su po meni takve žene jake i znaju da vole kao malo koja žena ili obična sponzoruša. Samo je sponzoruša pala na eto nazovima tom moralnom ispitu. Ako sam bila iskrena i bila ljubavnica, ne osjećam to ni kao teret i ne smatram se ženom koja je bez moralnih principa, jer razmislite i sami kojoj od ove dvije kategorije ovakva kakva sam po prirodi mogu da pripadam a da se ne osjećam nemoralna. Nismo svi isti i nemamo svi osjećaj moralnosti onako kako neko ima. Kategoričnost u vezi nečega što nismo doživjeli je tek stvar mišljenja ali ne i iskustva. A ja sam ih imala. Moralnost počinje samo ako neka luda glava nije sama sa sobom odlučila šta želi, pa radi poprilično podle stvari i one koje se kasnije pokažu kao čista pakost, zlo i petljanje radi cilja da ga odvuče sebi lažima, uznemiravanjem i scenama koje bi mogla da priredi. A bila sam svjedokom mnogo takvih primjera i znam da je to po meni ispod svakog morala,. Bitil jubavnica ove dvije žene koje sam navela još u prvom postu, nije mjerilo njihove nemoralnosti, već ljudskosti i saznanja ko su i di pripadaju. Svi bi da se okušaju u ulozi ljubavnice, ako ne javno a ono makar u mislima, i bolje je da tako i na tome i ostane, jer malo ih je koje se mogu računati kao sposobne da to sve podnesu i izađu iz veze bez osjećaja stida, sramte ili učinjene nepravde čovjeku sa kojim su imale vezu, a rijetke one koje makar jezikom ne dotaknu njegovu suprugu, što nije ni malo ukusno i što je znak da su su stanju pregaziti nepisana pravila preljubničkih veza.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ljubavnica kao status....? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon