www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubavnica kao status....?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako mora da ima Zenu ,Ljubavnicu i kombinaciju...to je bre zivot.. Rolling Eyes Wink 8)

 
Radoznala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar nisi razmisljala o tome i ako dodje do razvoda i vjenca se sa tobom da li ce tebi biti vjeran?
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radoznala je napisao/la sledeće:
Zar nisi razmisljala o tome i ako dodje do razvoda i vjenca se sa tobom da li ce tebi biti vjeran?



Pa ko zna....mozda hoce a mozda i nece Wink
 
newnow
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:09 pm    Naslov poruke: Ko ce koga......ili ti, on i.....ona Na vrh strane Na dno strane

Sta uraditi kada znas da ON ima NJU, a tebi salje slatke poruke, zove te svaki dan.......i recimo da ste vec spavali i to ne samo jednom......
Matora sam ja za ovakve stvari, ali mozda ovo prolece utice da se ponasam kao klinka, pa cak i zaljubim u NJEGA koji ipak ima NJU.....
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm

pazi ovo - neparni brojevi ne mogu zajedno ni u prirodi, ni u drustvu Exclamation

samo parni : 2, 4, 6 , itd...npr. 2 cveta -recimo plavi zumbul i zelena kada, Snezana + 7 patuljaka= 8, itd...

Srecno Exclamation

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Newnow ja sam imala tu situaciju,bas sve kako si napisala i mogu ti reci da je to situacija u kojoj vise ne razmisljas o ljubavi koju osecas prema njemu,ni o slatkim porukicama,ni o neznim trenutcima koje ste proveli zajedno vec samo kako ces mu dati do znanja kako je pravi idiot i da ga vise ne trebas.
Bila matora ili ne za ovakve stvari znat ces u tom trenutku kako treba reagirati.
Nek ti je sa srecom Razz
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa.....i ja sam do relativno skoro bila u takvoj situaciji......s tim sto sam ja njega dobila samo za sebe!!!!!! (sreca ili sta god,ali eto.... Laughing )

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
ivanicaolja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm a bas danas sam pricala sa tipom koji ima nju, ali zeli da se druzi sa mnom, da seta sa mnom da se ljubi sa mnom...

Nije to dobro Rolling Eyes

_________________
Pozdrav Iva
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ebes njega kad ima nju!
bila sam u situacijama da neko ima nju i sad hoce mene,al jos nije ostavio nju...ne moze to tako kod mene...
odluci se decko koju nju tocno zelis,ako izbor padne na mene,ostavi drugu nju pa cemo da vidimo....
ne upustam se ni u kakve odnose i situacije i radnje s njim koji ima nju!
posto nebi volila da meni to covjek radi iza ledja s njom..mislim da treba igrati posteno,pa ce i tako da ti se vrati 8)

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja kazem..ne volim mutne igre i igrice..aj lepo sve karte na sto pa da se vidi sta i kako..neka hvala da se cimam oko nekog ko vec nekog ima..ako bi nesto sa mnom,resi se svega pride..ako ne..aj zdravo nisi jedini!!!!!!! Mr. Green

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kapiram kako moze da vam se dopada tip koji drzi jedno guza na 2 klupe Shocked Shocked Shocked

takav bi kod mene samo mogao da dobije "pali , bato" Exclamation

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se zaljubila u njega koji ima nju...pa vec dobre 2 godine.... nije mi u pocetku rekao ali sam saznala.... i bilo je ono: nisam mogao da ti kazem mnogo si mi se svidela bla bla... klishe....sve smo nesto kao trebali da budemo zajedno....i jednom se ja naljutim na njega i on kao ne ljuti se daj i ja mu kaze, kako da se ljutim na tebe kad mi se svidjas ali Nikad Neces biti MOJ.... i posle toga sam ja postala zbunjena a on nejasan.... pa kako mi necemo nikad biti zajedno, zasto....i ja kazem alo covece 2 godine imas devojku....i ja ga pitam jel je volis bla bla... da volim je mnogo mi znaci i to sve standardno sto ide.... rekao je samo da se jako jako razlikujemo i da sam mu ja postala veoma draga osoba....
ali i dalje mi nije jasno zasto salje onakve poruke.... mislim jasno je meni, svidjam mu se ok....ali kad mi kaze spopascu te sledeci put kad te vidim, i ja mu odgovorim da ne moze da me spopada njemu nije jasno zasto sam to rekla.... ali sam mu rekla kad i ako te ja budem uhvatila, zaboravices ti i nju i sve pre nje....ali ipak... mozda su oni u nekoj 'slobodnoj' vezi... ali ja uopste necu da budem neka sa strane... mislim ne smeta mi, decko mi se jako jako svidja....ali ipak je glupo....ali jbg... mogu ja da pricam sta god hocu... ali kad se nadjem oci u oci sa njim u nekoj lepoj atmosferici,..... hehe... nije za javnost.... e momci kakvi ste bre to.... a on se is3povao da je neki frajer i da cu ja njega da otimam od nje ili ne znam ti ni ja sta.... prica o njoj i ja kad pitam zasto pricas o njoj, pa eto da znas ko ti je konkurencija..... hm pa ona mi nije konkurencija....i tako ja se malo nerviram oko njega ali neka....sladak je bas.... nema veze...sta bude bice..... mozda cemo da je :snipersmile:
hehe..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
:puke: :physassult:
svasta ce da bude
ja sad ne znam sto sam ovo ispricala ali ne moze da skodi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ljubavnica kao status....? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon