www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dexter
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 12:30 am    Naslov poruke: Dexter Na vrh strane Na dno strane

Svi ljubitelji psiholoških trilera i krimi serija o poremećenim ubojicama plus ljubitelji serija o forenzičarima, obožavat će Dextera. Dexter živi i radi u Miamiju kao forenzičar specijaliziran za analizu uzoraka krvnih mrlja. U slobodno je vrijeme serijski ubojica koji ubija druge serijske ubojice i to čini gotovo savršenom, godinama uvježbavanom, preciznošću. No, iako je Dexter lažljivac, ubojica i sociopat, također je lik s kojim simpatiziramo i s kojim, na kraju krajeva, začudo uopće nemamo problema, shvaćajući kako nemamo problema ni s njegovim nagonom za ubijanje zlih psihopata, te ga čak, na neki način, i podržavamo. Ili sam to samo ja Smile

Serija je bazirana na romanu “Darkly Dreaming Dexter” Jeffa Lindsayja. Doživjela je same pohvale, kako kritike tako i publike, pa je snimljena i druga sezona, čije je prikazivanje u SAD-u započelo 30. rujna. U glavnoj je ulozi izvrstan Michael C. Hall, koji je za svoju glumu ove godine osvojio nagradu Saturn i nagradu Udruge televizijskih kritičara. Osim toga, serija je osvojila Emmyja za dizajn naslova na uvodnoj špici i za kameru, dok je prošle godine, kad je serija krenula s prikazivanjem, pokupila nagrade za najbolju TV seriju, najbolju novu seriju, najboljeg glumca, najboljeg zlikovca, najboljeg glavnog lika te je Julie Benz (koja igra Dexterovu djevojku) osvojila nagradu za najbolju žensku sporednu ulogu.

Uz odličnu priču, glumačku ekipu i režiju, tu je i fenomenalan soundtrack, a uvodna špica je, prema mom skromnom mišljenju, jedna od najboljih špica ikada napravljenih.

Ocjena: Krvavo dobro. Obavezno nabaviti i gledati!



Sad me zanjima ima li tko da gleda ovu seriju i kakvi su mu dojmovi,ja sma poceo gledat prije 3 dana i vec sam pogledo nekoliko epizoda i mogu reci da me stvarno ugodno iznenadila jer inace ni ne gledam ovake tipove serija, u svakome slucaju preporucam onima koji nisu gledali a oni koji jesu da podijele svoje misljenje ovdje Wink


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa šta da kažem)) Laughing
Stvarno dobar serijal pratim odavno. Toliko mi se svideo da jedva čekam nove epizode.
Stigo sam do 2sezone 8epizode Mr. Green Svideo mi se preokret u drugoj sezoni(sad se svi jure za njim) Laughing Mr. Green
Eto obavezno gledati onima koji vole malo "nerazumne" komedije i "malo" više trilera Exclamation JuJ Twisted Evil

_________________

 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
Svideo mi se preokret u drugoj sezoni(sad se svi jure za njim) Laughing Mr. Green


Hvala ti Cherry sta si mi otkrio sta se dogada u 2 sezoni,sad ce mi biti ful zanimljivije gledat kad dodem do nje Mad Mr. Green i jos sam zelio nadodat da kazete tko vam je najdrazi lik u seriji uz dextera(ako vam uopce jest on) i obrazlozite malo Mr. Green
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam odavno gledala Dextera ( ne znam gdje to sad gledate Neutral, ali ja sam stvarno prije obožavala ) i obožavam ga i sad a omiljeni lik mi je njegova sestra, a brat me fakat uvijek poredio sa njom Mr. Green Mr. Green Mr. Green !
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 4:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Ja sam odavno gledala Dextera ( ne znam gdje to sad gledate Neutral, ali ja sam stvarno prije obožavala ) i obožavam ga i sad a omiljeni lik mi je njegova sestra, a brat me fakat uvijek poredio sa njom Mr. Green Mr. Green Mr. Green !


A ne gledam na televiziji ako si to mislila,nego skinio sa torenta pa gledam kad mi se čefne,a ako te brat usporedio sa dexterovom sestom onda ti izmedu ostaloga ne psujes puno:d Laughing,meni je takoder uz dextera,seka njegova najluda Mr. Green ,i onaj freaky seksisticki japanac sa svojim izjavama Mr. Green Laughing
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 5:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batino20 je napisao/la sledeće:
Anđela je napisao/la sledeće:
Ja sam odavno gledala Dextera ( ne znam gdje to sad gledate Neutral, ali ja sam stvarno prije obožavala ) i obožavam ga i sad a omiljeni lik mi je njegova sestra, a brat me fakat uvijek poredio sa njom Mr. Green Mr. Green Mr. Green !


A ne gledam na televiziji ako si to mislila,nego skinio sa torenta pa gledam kad mi se čefne,a ako te brat usporedio sa dexterovom sestom onda ti izmedu ostaloga ne psujes puno:d Laughing,meni je takoder uz dextera,seka njegova najluda Mr. Green ,i onaj freaky seksisticki japanac sa svojim izjavama Mr. Green Laughing


Ja gledam preko neta Online... samo pritegnem "play"(ali ruski je prevod) Laughing

PS. Najviše mi se sviđa u "Dexter-u" soundtrack i kako počinje serija(kako sve detaljno pokažu), a najbolji lik je Dexterov Otac i naravno sam Dexter... ma ni Crnče policajac nije loš Laughing Mr. Green Mr. Green

Ah da... Mr. Green Čekam poslednje 2 serije iz druge sezone da pogledam(Dexter je ko droga... postajem zavisan) Laughing

_________________

 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo sinoc zavrsio sa gledanjem 2 sezone....i mogu reci da je 2 sezona za dva koplja jaca od prve a to nisam mislio da je moguce Mr. Green Very Happy ..i sad nestrpljivo ocekujem 3 sezonu koja cini se nece jos skoro....nesto mi je neko bio prico radi strajka producenata..ali nisam siguran tocno o cemu se radi...ako neko ima kakvu informaciju vise o 3 sezoni i njenom pocetku...zamolio bi da tu prikaci Mr. Green Wink
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

extra je serija,svidja mi se Cool
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aaaaaa evo pocinje 3 sezona Very Happy Very Happy jedva cekam da pogledam Razz
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3 sezona odavno zavrsena Exclamation

Cekamo 4-tu Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Odlican serijal.... moze se reci da je sve bolji i bolji....

Bas su pokazali pravu Licnost Dextera Exclamation

zanima me sta ce biti u novom sezonu... koliko sam primeto svaka sezona nosi sa sobom neki misao... zanimljivo....

od kako sam video prvu seriju nisam mogao stati secati se njega u nekim situacijama gde bi iskoristio njegove navike.... nisam Dexter Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

 
dishara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jun 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2009 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Хммм... Ово сам гледао пре две године на шпанској верзији Фокса и преееедобра је.
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 16, 2009 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas pogledao poslednju 12 seriju 4 sezone Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

nista vise necu da kazem Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Shitisism
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Dexter Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon