www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mitar Mirić
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 15, 2009 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

voulez-vous je napisao/la sledeće:
i PDV ti ulazi u uvo... Razz Very HappyVery HappyVery Happy


PDV je naziv pjesme Question Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
To moram poslušati (pretpostavljam da ću istu komentirati u temi 'najgora pesma')... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 15, 2009 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da... sto? Smeta vam mlada damo? ma mozete komentirati a i komentrisati gde god da zelite.... Bitno da cete je preslusati! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Legionnaire76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jan 2009
Poruke: 21

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi CD Katasrofa .... razocaranje .... Sad

_________________
KROZ VATRU I VODU
DIGNUTE GLAVE
STAZOM CASTI POBEDE I SLAVE
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE Exclamation Mr. Green

Ne slušam takvu vrstu muzike i naježim se kad čujem neku njegovu pesmu Rolling Eyes
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 14, 2009 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banja Luko sestro mila
Živela, živela ljubav
Ne Diraj Onog Coveka Za Stolom
Cigance
Dobro Jutro Rekoh Zori
Maloletnica
Spijuni
Prvi Sastanak
Palim Zadnju Cigaretu
Za koga cuvas Haljine Svilene
Neka Puca
Nasao Sam Pravu....
Nekad sam i ja voleo
Ne može nam nitko ništa
Ciganče
Ima se, može se
Ako umrem da mi nije žao
Rastaje se moja generacija
Nisam lopov
Špijuni su među nama
Nemoj sebe nikom da daš
Pogledaj u dlan
Nezaboravi ovaj grad

Svejedno koji vrsni red ....
mogao bi se odlučiti za još 20-tak sasvim drugih pjesama i bile bi isto tako dobre starije su mi malo bolje posebno one koje je napisao Novica Urošević.
Ovaj zadnji album je slab....

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
GoCa=)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Nov 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 22, 2009 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ludo i nezaboravno Smile
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 24, 2009 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni on nije bas moj izbor hehe. Nego covjek je moderan Laughing , jeste mu vidjeli obrve Laughing wow Shocked Laughing

<Posle troipogodišnje diskografske i medijske apstinencije, Mitar Mirić je snimio album sa novim pesmama. Prvi put u karijeri, sarađivao je sa Marinom Tucaković. Od novih pesama mnogo očekuje, a ove godine obeležava i tridesetogodišnjicu rada. Umesto da album izda „Grand“, kako je i sam očekivao, Mirićeve nove pesme izdaje „Vujin rekords“. Kako to obično biva, uz nove pesme, ide i novi imidž. Mitar je pustio bradicu, obrijao jednu obrvu na štrafte i rešio da osvoji i novu publiku. “Sve je ispalo super. Moje nove pesme su vedre, pozitivn,moderne. To sam stari ja, ali maksimalno modernizovan. Hteo sam da angažujem i stilistu, ali šta će meni stilista pored supruge Suzane i ćerke Sanje. Njih dve su velemajstori i nema toga ko bi me bolje “redizajnirao” od njih. Ideja o obrvi je potekla od moje Suzane. Ona je videla da taj fazon fura onaj simpatični klinac iz „Operacije Trijumf“, pa je zaključila da bi to oslično stajalo i meni!” , kaže zadovoljni Mirić, čiji album će se pojaviti na tržištu već u sredu.>
 
gallus78
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 1233
Mesto: fr.am main/bn/sm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar covek,dobar semberac i majevican.Za onoga koga voli ima dosta dobrih pesama i albuma.

_________________
zivi,zdravi i veseli bili ma gde se svetu nalazili...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 21, 2009 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da necu uvrijediti nikoga svojim misljenjem. Znam samo njegove dve pjesme, i ne nalazim zadovoljstvo u tome da ga ni slusam ni gledam. Bez ljutnje... onima koji ga vole i slusaju.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Mitar Mirić Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon