www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napisi 11 poruka pa moze da skidas koliko oces

 
ibiza230
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ti si admin, moras da nadjes nacina sa tim da se izboris!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ibiza230 je napisao/la sledeće:
pa ti si admin, moras da nadjes nacina sa tim da se izboris!


Sa cim? Smile

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tolisanka je napisao/la sledeće:
cao, evo da vas pitam dali iko zna ko ovi pjesmu pjeva:

BILA JE LEPA MOJA TUGO VOLJELA DA JOJ PRICAM DUGO SETALI SMO MI PO TRAVI KAKO DA JE ZABORAVIM......


Definitivno si promasio/la temu!

_________________
 
wonder85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wink Rolling Eyes samo saljite ako neko zeli neka mi posalje poruku koju muziku zeli ako imam poslacu vam ako nemam nacu Very Happy
 
mata034
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo za izbor mzuike i od mene
 
beretta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2
Mesto: Jesenice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nije pravo za sev! Ja verujem da nije lako odrzavati ovako nesto!

_________________
Boli me kara i za pakao i za raj...
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako vi mozete pomozi me... Ja trazim jedna lista s MAGAZIN albumi iz 1982 do 1990. Znate li nekoga?
PS: Ne znam srpski. Izvini moje greske.
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

molim sviju na ne pisu ovde teme jel im nije mjesto hvala geo i ja trazim $100
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gheo je napisao/la sledeće:
Ako vi mozete pomozi me... Ja trazim jedna lista s MAGAZIN albumi iz 1982 do 1990. Znate li nekoga?
PS: Ne znam srpski. Izvini moje greske.


Ovo nije mesto za ovakva pitanja !

_________________
 
Dachaarh
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 1090
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice napisala si da ako imamo problema sa downloadom kliknemo na onaj link ali meni nece ni taj link da otvori !!!
Ne znam sta nije u redu da li sam nesto pogresno napisao pa sam banovan - mada ne verujem da je to jer i dalje sve poruke saljem normalno !!!
Danas sam poslao oko dvadesetak poruka i Postavio temu na forumu Ponovo RAdi bioskop " Gospodar Prstenova " ali sada ne vidim tu temu u forumu !!!
Da li moram imati odredjeni broj poruka da bih mogao da postavljam teme ?
Cak i nakon ovih dvadesetak danasnjih poruka ne mogu da download- ujem , kada sam se registovao na sajt posle onih deset poruka sam normalno download- ovao sta sam nije u redu ?
Unapred Zahvalan !!!

_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno imas 69 poruka i naravno da nisi banovan jer da jesi ne bi ni imao pristup forumu....verovatno imas neki problem sa downloadom...idi na deo problemi na sajtu...tamo ces pronaci deo o problemima sa downloadom jer nisi ti jedini koji ih je imao i pazljivo procitaj.....mozda pronadjes odgovor zasto ne mozes da downloadujes....

temu mozes uvek da postavis ali ako je dupla onda je moderator ukloni....verovatno je tvoja tema bila dupla...pogledaj eventualno da nije potisnuta na drugu stranu....i to se desava....i drugi put kad imas probleme pisi na forumu problemi na sajtu....

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon