www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
dario78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 65
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ide mi preko maila, koliko traje za jednu pjesmu? ja sam ih "upakovo" 16 i nikako da posalje
oce li biti neki, brzi nacin za slanje pjesama?



_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dario78 je napisao/la sledeće:
ne ide mi preko maila, koliko traje za jednu pjesmu? ja sam ih "upakovo" 16 i nikako da posalje
oce li biti neki, brzi nacin za slanje pjesama?


Jedini brzi nacin je ICQ,posto MSN mnogo kilavi sa slanjem fajlova... Ako koristis ICQ imas moj broj u mom profilu...

_________________
 
djalf
DJ Superstar
DJ Superstar



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 353
Mesto: Funky tornado

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Sanjice, .ogg je DUPLO manji (da je drugacije, ne bih ga koristio) od Mp3-a, a kvalitet je isti (96k OGG je isti kao 192k Mp3!!!)!
Pa ne saljem 100 pesama na dan (za sad Very Happy ), ali ipak mi je brze ovako! A i hoce da se zaglavi mail ako je nesto bas veliko, iako je Gmail u pitanju!
A vec sam rekao, Sound Forge 6 (a i 7 i 8) OGG prebacuju u Mp3 (nemoguce da nemate Sound Forge a bavite se muzikom???)!
E, evo sad sam probao, moze i NERO 6 isto da uradi (nisam ni ja znao do sad Shocked ) ! Eto, NERO sigurno imate, a program je Nero Wave Editor!
Pozdrav!

_________________
Zivot je laksi uz ADSL Razz
 
dario78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 65
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Jedini brzi nacin je ICQ,posto MSN mnogo kilavi sa slanjem fajlova... Ako koristis ICQ imas moj broj u mom profilu...



nema icq Sad , sredicu ja to sebi, pa cu ti poslati
oduvijek te zelim pitati, gdje ti ustvari boravis?

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dario78 je napisao/la sledeće:
sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Jedini brzi nacin je ICQ,posto MSN mnogo kilavi sa slanjem fajlova... Ako koristis ICQ imas moj broj u mom profilu...



nema icq Sad , sredicu ja to sebi, pa cu ti poslati
oduvijek te zelim pitati, gdje ti ustvari boravis?


Pa pise u mom profilu Razz U Izrealu Smile

_________________
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej Sanjice, imam nesto preludo sto ne mogu da vjerujem da niste vec stavili na stranici...radi se o sinhronizaciji Kita u Billa (KILL BILL).... Very Happy Toliko sam puta pregledo, al svaki put se sve vise i vise smijem, ma orginalno je....jel hoces da ti posaljem ?
Ako hoces samo reci kako ono mail (kojeg)...ili preko msn-a, ne znam sta je brze, valjda msn...meni je Cable/ADSL konekcija..ne bi trebalo biti problema..

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa svakako ce biti brze preko MSN nego mailom... aj javi se na MSN Smile

_________________
 
sasa666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslacu i ja pjesme kad imam vremena a jeste da dugo traje steta
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 14, 2005 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej Car_Dusan , ne znam gdje da te uganjam, na kojuem forumu, a tvoj mail sto mi ga Sanjica dade izbrisah slucajno, da ti posaljem sihronizaciju Kill BIll preko msn-a, file je u DAT formatu , a ne u AVI-u, meni svejedno otvara bez problema, hoce li to biti problem ? Ukoliko zelite ovaj file naravno, prejak je Very Happy

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
gadibaba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako mogo da stavim pjesme na sajt? I jel postoji neki popius pjesama koji se moze skinuti da ne saljem pjesme koje su vec na sjtu?
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gadibaba je napisao/la sledeće:
Kako mogo da stavim pjesme na sajt? I jel postoji neki popius pjesama koji se moze skinuti da ne saljem pjesme koje su vec na sjtu?

Da si procitao prvi upis znao bi kako mozes da posaljes pesme! Ako vec hoces da saljes nesto,posalji prvo mail sa spiskom sta bi da saljes jer mi svi salju muziku koju ja vec imam na svom kompu ali nije na sajtu...

_________________
 
djalf
DJ Superstar
DJ Superstar



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 353
Mesto: Funky tornado

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 6:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta bi sa mojim OGG-ovima? Very Happy

_________________
Zivot je laksi uz ADSL Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon