www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koje ste gradove posetili u poslednjih godinu dana?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
smrt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Sep 2004
Poruke: 15
Mesto: zrenjanin ,.berlin

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz U POSLEDNJIH godinu dana sam obiso mnogo gradova ali ne van drzave
schtudgartu sam bijo mesec dana grad je lep ima i lepis spomenika crkava i lepe planine u minchenu sam bijo kratko jedan dan ali obiso sam i tamo dosta mesta u frankurtu sam bijo nedelju dana nije bilo lose ali nesto je falilo mnogo lep grad ali ipak nesto je nedostajalo BAIROT malo selo ali planinski predeo tamo sam bijo poslovno HAMM bijo sam skoro dve tri nedelje bilo je super BOCHUM bijo jedan dan ESSEN jedan dan u ACHENNU sam bijo par dana poslovno isto lep grad ali odvratan narod NIMBERG ISTO BIJO JEDAN DAN IMA JOS NEKIH MALIH SELA STO IM NISAM ZAMPANTIJO IME ALI PUTUJEM SKORO SVAKI DRUGI DAN PO NEKI PU MI DOSADI PUTOVANJE ALI STACES KAD SE MORA



_________________
nista nije gotovo dok nije gotovo!!!!!
 
kralj_kokaina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 2
Mesto: Trieste

italy.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Re: Koje ste gradove posetili u poslednjih godinu dana? Na vrh strane Na dno strane

pa ja sam obisao vecinu gradova hrvatske i manji dio italije dosta puta za ostale ne znam

_________________
Maka
 
ZokiZokx
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 567
Mesto: meine stadt wohnt hier in mannheim;-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Tuzla hehe kud cu drugoo a i super mi je tamo
2. Makarska iso na more ljudi
3. Zvornik bijo kod familije

4.Frankfurt nista posebno Laughing Laughing (Njemacka)
5 Pfortsheim kao skoro svaku subotu (Diskac Flash)(Njemacka)
6.Bec iso sa zetom
7.San Remo ( Italija) skolski izlet 8)

_________________
:evil3:Zoki Zokx :2gunfire: :laughing3:
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa 'vako...ako se racunaju samo poslednjiih godinu dana, onda sam posetila:
Amsterdam, Hag, Delft, Pariz, Warner Bros City u Nemackoj, Brisel i Antwerpen....a u planu mi je za nedelju-dve da idem ili u London ili u Prag.
 
ceca2love
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali put oko svijeta :Melbourne, Sydney, Canberra, Vienna, Beograd, Sarajevo, Split, Dubrovnik, Herceg Novi, Mostar, Beograd, Skoplje, Ohrid, Orlando (Florida-USA)
Ako racunamo i aerodrome Smile onda i Kuala Lumpur, Frankfurt, LA, Chicago
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravih da dodam i alanya, turska proslo leto Embarassed
 
RS_3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za novu godinu Beograd,koji me je najvise impresionirao. Inace u skoroj proslosti Banja Luka, Trebinje, Budva-ljetni odmor, Ljubljana, Graz, Trst, Verona, Monako-Monte Karlo-vrlo lepo i cisto, Nica, Barselona. Uskoro bi trebao u Nemacku.
 
HelenaHR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 15
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.Nica
2.Monaco/Monte Carlo
3.Barcelona
4.Cannes
5.Lloret de Mar
 
robifm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Feb 2005
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeli dolazio neko za Frankfurt
i ako da kako se proveo?
 
livija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Jan 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u rimu,milanu,firenci,beogradu,novom sadu itd.
 
mmbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 14

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 6:11 pm    Naslov poruke: US I Beograd Na vrh strane Na dno strane

Ja sam trenutno na faksu u Americi i obisla sam dosta gradova ovde. Rceimo New York, Durango, Farmington, LA, San Diego, Houston, Dallas, San Antonio....I samo da znate...NIje ovde sve tako divno kao sto je na filmovima...Nedostaje meni moj Beograd...NIsta nije kao dom!!!!!!
 
ArmaNL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 216
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gdje sam bila u zadnje vrijeme:

* Amsterdam 8)
* Nijmegen
* Den Bosch
* Rotterdam
* Vlaardingen
* Split
* Vodice
* Tribunj
* Banja Luka (Vrbanja) Razz
* Alkmaar
* Sibenik
* Drnis
* Knin
* Drvar
* Sanski Most
* Prijedor
* Kozarac
* Kljuc
* Hoorn
* Haarlem
* Trogir
* Bihac

Tu sam bila u zadnjoj godini ipo dana Shocked Volim Putovati Embarassed

_________________
Pozdrav, Arma H.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koje ste gradove posetili u poslednjih godinu dana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  sledeća
Strana 2 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon