www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svrbez?!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 12:37 am    Naslov poruke: Svrbez?! Na vrh strane Na dno strane

bok.e ovako..buduci da spavam sa deckom ponekad i bez kondoma jer pijem pilule...nastao je jedan problem.nikad mi se ovo nije desilo do sada.u subotu smo spavali bez kondoma..i nedelju opet.po jednom.i kad smo u nedelju zavrsili,,nenormalno me pocelo dole svrbiti...i danas cijeliiii dan...nemoguce je izdrzati.dodje mi da pocnem vristatiii od muke...nije bio u mene svrsio...
dal se nekom dosad desilo? sta bi moglo biti..inace prije mene nikad nije spavao ni sa jednom bez kondoma..uvijek je koristio zastitu..pa sam uvijek mislila da nece biti problema Embarassed Crying or Very sad Embarassed


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi jee sto ovo moram da ti kazem, ali izgleda da si zaradila stidne vasi. Koliko dugo si sa deckom?
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

godinu dana Embarassed
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idi begaj bre jerotije...moze to svasta biti...neka infekcija npr Rolling Eyes

lepo ti mala zdravstvenu knjizicu u ruke pa kod cika doktora...kuc, kuc, ja dosla na pregled Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna ona da treba da ide kod lekara, ali pita i nas.
A gde te tacno svrbi?
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stidne vasi se prenose polnim putem <=> varao je.

Ako je infekcija, nek ode kod ginekologa.
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bas na vani..usne peckaju..al ne koliko me iznutra pece... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed


♥ Banetova Žena ♥ je napisao/la sledeće:
Stidne vasi se prenose polnim putem <=> varao je.


sta to treba znaciti? Confused mislis analno?
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda su gljivice u pitanju, jel imas sekret?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno je neka infekcija. Jeste imali i analni tada?
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne..analni nismo nikad imali....a sekret skoro da nemam nikako...
mislila sam da nema opasnosti od ikakve infekcije jer mi je rekao da
prije mene nije spavao ni sa jednom bez kondoma... Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde nemojte samo plashiti devojku, lepo idi sutra kod ginekologa i vidi shta je nemoj se samo sada dzabe zivcirati Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ Banetova Žena ♥ je napisao/la sledeće:
Stidne vasi se prenose polnim putem <=> varao je.

Ako je infekcija, nek ode kod ginekologa.


Kao prve stidne vasi se ne dobijaju samo spolnim putem, to je mozda do vesa, ako se pere ves sa osobom koja vec ima stidne vasi, onda moze i do ne higijene, moze sa neke wc solje da pokupi, ne mora da znaci da je varao...a mozda je to samo neka alergija na nesto...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Svrbez?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon