www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ucitavanje sajta preko Opere
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:44 pm    Naslov poruke: Ucitavanje sajta preko Opere Na vrh strane Na dno strane

Problem se javlja samo preko Opere i samo na ovom forumu i to na oba racunara. Recimo, u galeriji nece da otvori sve slike, nego moram na reload, pa onda ne otvori neke druge... Uglavnom, retko kad se desi da ih pokaze sve zajedno. Isto to se desava i sa emotikonima. Je l' znate u cemu je problem? Verovatno se to desava svima koji koriste Operu.

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim operu
Version: 9.10
Build: 8679
meni ne predstavlja nikakav problem.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno pitanjce, jel imash neki dodatni toolbar koji je aktivan?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opera ne podrzava addons-e kao mozilla tako da verovatno nije do toga... mozda je neki firewall ili nesto slicno...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se deshavalo da sa "paketom za proomenu standardnih ikonica" ili ti toolbar pokupim nezeljene scripte...nismo mislili na isto

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nikakav toolbar. Imam KIS 6.0, ali da je problem u firewall-u, isti problem bi bio i kod Firefox-a i IE-a, i javljalo bi se na jos nekom sajtu. Ili mozda gresim? Verzija je 9.24, ali to nije bitno jer taj problem postoji jos od kad sam poceo da je koristim, a to je bila 7.0.
Mislio sam da je problem u racunaru, ali posto se javlja i na laptopu, znaci nije do toga. Confused
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko se ja secam u Operi (bilo je to davno kad sam je koristio) ona moze da se predstavlja i kao Firefox i kao IE. Probaj da podesis da se predstavlja kao FF - mozda to resi problem.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskljuci KIS pa probaj bez njega kako ce ti raditi...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde ono bese da se menja to kako se predstavlja Opera? Znam da ima ta opcija, ali sad nikako ne mogu da je nadjem. Confused

A sad k'o za inat radi sve kako treba i sa ikljucenim KIS-om. Confused Ne desava se to uvek, samo ponekad. Kad pocne opet da zeza, ja cu probati sa iskljucenim KIS-om pa cu vam javiti
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta opcija da se opera 'predstavi' kao drugi browser koliko ja znam je izbacena iz nekog razloga...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U gore pomenutoj verziji josh postoji.


Upravo sam probao. Radi sa svim "predstavljanjima" + je firewall izmedju.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i kod mene ima ta opcija, ali ne moze nista da se otvori. Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Ucitavanje sajta preko Opere Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon