www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

jeste li zadovoljni poslom
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 2:51 pm    Naslov poruke: jeste li zadovoljni poslom Na vrh strane Na dno strane

jeste li zadovoljni poslom koji radite,da li biste voljeli napredovati ili nešto promjeniti? jeste li zadovoljni plaćom koju za taj posao dobivate


_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mlogo sam zadovoljna. Ne sjećam se uopće datuma kad sam počela radit, mislim da je bilo to 2006, u siječnju.. Radila sam tek pomalo, jer sam usput studirala. Onda sam počela radit sve više i više, jer mi se i svidjalo to što radim ( ambasada ) i imala sam i više vremena.
Ono što najviše volim je što sam uspjela izbalansirati i posao i studije i da mi društveni život ne pati. Naravno da je za ovakvu plaću kakvu imam ( jes, reći ću vam Laughing ) potrebno dosta rada, ali sve je to lijepo, sve to volim, pa i kad sam umorna - to je onaj lijep umor.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam također zadovoljna poslom,iako voljela bi napredovati i postati viša medicinska sestra

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
mario_maci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: Modrica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutnim poslom sam za sad zadovoljan.
Dovoljno je placen,a vecina mog drustva o takvom necem mogu samo sanjati.
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadovoljna sam svojim poslom a platu bi mogli da mi povecaju malo, ali s obzirom sta radim za platu koju dobijam... prezadovoljna sam!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KInder Torta je napisao/la sledeće:
zadovoljna sam svojim poslom a platu bi mogli da mi povecaju malo, ali s obzirom sta radim za platu koju dobijam... prezadovoljna sam!


Isto, osim shto radim je godinama na reshavanju problema i sa facama koje su tako ofucane brojevima da im iz grla ne viri samo shahovski sat, vec' neprijatan stalni vonj od usedelosti za rachunarom i totalnim razocharanjem da sve josh neshto drzi vodu i da oni uopshte postoje. A mladi ljudi!

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 30, 2008 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zadovoljna sam jako......Mada znam da necu to raditi ceo moj zivot,to je vise dok si mladji.....Za platu,moglo bih jedno 200 evra vise!
Mada necu ni da kukam jer neki rade teze posao nego i ja i isto smo placeni......
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 30, 2008 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam zadovoljna obzirom da radim tek 6 meseci, i isto mi je odusevljenje i tad i sad
sto se plate tice, naravno da moze i vise ali ne zalim se

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 30, 2008 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Very Happy

Radim posao koji volim i mislim da sam za ovdašnje uslove pristojno plaćena Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Miksa31
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 431
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa za sada jesam!Ali za mesec dana menjam poso pa c da vidim...

_________________
Na mom grobu pisace tugo: ziveo brzo, umro ludo!
 
nanica123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 28 Maj 2008
Poruke: 84

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jako zadovoljna i sretna sa mojim poslom
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 29, 2008 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma sam zadovoljan sadasnjim poslom jer mi daje priliku da napredujem a i .. ko ne bi voleo da radi za Microsoft Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> jeste li zadovoljni poslom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon