www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mindjuse
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
baloncica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 234
Mesto: divno mesto..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Mindjuse Na vrh strane Na dno strane

Ja ih imam mali milion!
Obozavam da trosim pare na njih..imam ih raznih oblika i boja..bizuterija,naravno!
Sto se tice srebra i zlata imam i njih,ali u znatno manjoj kolicini!Smile
Kako vi "stojite" sa mindjusama?
Volite li da trosite pare na njih?



_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta vise volim, mindjuse, lancice ili prstenje...sve Smile Ali desi se nekad da mi uz neku majcu ogrlica bas i ne ide ili se ne vidi lepo, prstenje nekad posle pranja ruku ili tusiranja zaboravim da vratim...ali mindjuse, one uvek idu uz sve i uvek se vide i nista ih ne ometa Razz
Ja volim velike mindjuse, visece ili alke..Jedino one i mogu da dodju do izrazaja od duge kose. I naravno da su belo zlato ili srebro..Ne volim bas ni zlatne, a ni one sarene plasticne.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takodje volim visece i alke.Nemam ih nesto mnogo.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh.... obozavam ih i ja. Ove sezone volim visece, u dzipsi stilu...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nemam bas puno mindjusa...
mozda 2-3 para zlatnih,2 para srebrnih i 2 para bizuterija i te smenjujem u zavisnosti od izlazka... mada se desi da ponekad cak godinu dana nosim iste mindjuse...
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim mindjuse i imam jih puno......svaki put kada odem do grada kupim jedne......najvise volim one sto vise..zakon su.... Razz Wink
 
Dadale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 16
Mesto: In Da Club

estonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Re: Mindjuse Na vrh strane Na dno strane

baloncica je napisao/la sledeće:
Ja ih imam mali milion!
Obozavam da trosim pare na njih..imam ih raznih oblika i boja..bizuterija,naravno!
Sto se tice srebra i zlata imam i njih,ali u znatno manjoj kolicini!Smile
?


pa kod mene je ista situacija Razz

_________________
To wild to live,but to sweet to die Smile
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove ogromne visece zlatne su mi zakon...mislim bizuterija...srebro ne volim i nemam nista od srebra, imam par zlatnih mindjusa ali onih sitnih ostalo mi je sve bizuterija, sve do jedne visece u raaaaznim bojama...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
baloncica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 234
Mesto: divno mesto..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledajte mindjuse..i ostali nakit!
http://www.iasc-shop.com/index.php?cPath=433_436&sort=2a&page=2.

_________________
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mindjuse obozavam....imam ih mali milion.....najvise alki u svim velicinama i dosta sa dijamantima po njima.....u belom i zutom zlatu jer na bizu imam alerg. reakcije....... 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 10, 2005 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih obožavam, imam ih na tone..u svim mogućim bojama i oblicima. Najčešće ih dobivam na poklon od prijatelja, roditelja, dečka..ali kad kupujem sama, kupujem i po 10 pari odjednom.
 
Labudica_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 41
Mesto: ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavamm i ja...najvisee volimmmm okrugleee i onee viseceee dugeeee..i mnoge male za nosićSmile

_________________
Krila daj mi zvijezdo da poletim
na njene prozore da sletim
i u noci njezno da poljubim
moju voljenu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Mindjuse Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon