www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji je bio vas PRVI POST na domaci.de?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 7:43 am    Naslov poruke: Koji je bio vas PRVI POST na domaci.de? Na vrh strane Na dno strane

Dakle, koji je bio vas prvi post ovdje?

Ako znate, kad, u kojem dijelu Foruma je bio... ? (trebali bi to moci naci u svojem profilu)




15.03.2005 - Moj prvi post na forumu domacih je bio u "Psihologiji i Problemima Drustva" (omimljeni mi dio foruma) na temi "Moze li se vratiti izgubljeno povjerenje?" a glasi ovako:

aureliano je napisao/la sledeće:
Yasmin je napisao/la sledeće:
Koliko vam je vremena potrebno da povratite izgubljeno poverenje??
Da li je tako nesto uopste moguce???

jer znate kako se kaze...

I put kad te neko zajebe - moguca greska
II put kad te neko zajebe - njegova greska
III put kad te neko zajebe - tvoja greska


Kinezi imaju jednu uzrecicu o izgubljenom povjerenju koju sam zaboravio ali kaze nekako ovako:
Razbijeno ogledalo moze se lako zalijepiti no na njemu ostaju tragovi po kojima znas da je nekad bilo razbijeno.
Tako jednostavno a tako mudro receno... Very Happy



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

: ~ Dobro nam došli ~ Postavljena: Sre Avg 30, 2006 12:45 pm Naslov: Dobro nam dosli!!!
evo i mene i ja nov ovde pa rekoh da se javim!


to je bio moj prvi post, davno brate mili i još sam ovdje, otjeraj te me šta vam je Laughing

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez zdravo i icega Mr. Green

ne citajte ovo, potrajace...
upao sam na ovaj forum kao vanzemaljac (Pon Feb 12, 2007 8:11 pm) Arrow
Ohanzee je napisao/la sledeće:
Kao obicnom ljudskom bicu najlakse je da verujem da je neko uzviseno bice kao npr. Bog stvorio sav nama poznati zivot tj. ceo svemir ukljucujuci i planetu Zemlju. I da je ta cinjenica tacna Bog bi sigurno jos negde stvorio inteligentan i neinteligentan zivot da bi bilo interesantnije, ko sto je uradio na planeti Zemlji. Stvorio je insekte, zivotinje, biljke, ljude (inteligentna bica kako mi sami sebe zovemo). I ljude je cak podelio u nekoliko rasa (ili smo mi sami izmislili tu podelu). I nama je kroz milinijume tako veoma interesantno.
Ako smo mi sami u svemiru, sto se Bog mucio da stvara ostale galaksije?
A da, zaboravio je da stvori neko prevozno sredstvo kako bi mi lakse stizali od tacke A do tacke B, da nam stvori krov nad glavom da bi mi bili zasticeni od raznih nepogoda. Mozda nije imao u vidu da cemo se kroz vreme nakotiti i da nema dovoljno pecina za sve nas. Nije nam stvorio vestacki satelit da bi mi znali da je Zemlja loptastog oblika, zamisli da zivis u kuci a da nemas pojma kako ona izgleda. Zaboravi je da nam stvori odecu i neku medicinu da bi se nekako stitili od atmosferskih uticaja koje je on stvorio. Cak je i racunare i internet zaboravio da izmisli.
Mozda nije tip imao u vidu da cemo toliko dugo da opstanemo na ovoj planeti. Zbog svega toga smo mi sami morali da izmislimo gomilu drugih stvari koje bih nas odrzale u zivotu. Slozicete se da mi onako gouzdravi ne bi opstali. Pojelo bih nas nesto ili bih nas unistila neka nepogoda. Po meni mi smo veci deo posla zavrsili i imamo jos puno toga da radimo.

Tako da u ovu pricu o nekom arhitekti koji nije posao zavrsio do kraja ne verujem (nacice se neko pametan da kaze kao je Bog stvorio samo nas da bih mi sve uradili). Vazi!

Da se vratim na temu... Nekada smo verovali da je Zemlja jedna ploca, da Sunce kruzi oko Zemlje, da samo Evropa postoji, da su belci superiorna rasa, da su ljudi koji misle drugacije jeretici (pa smo morali da ih spalimo) i beskrajan niz gluposti koje sam covek moze da izmisli.
Sada kada imamo malo vise znanja o svemiru, njegovom nastanku i opstanku kroz vreme i prostor (jedinice koje smo mi izmislili) mi i dalje verujemo da smo sami.
Samo je pitanje vremena kada cemo imati opipljiv dokaz da u svemiru ima jos gomila inteligentnih bica od kojih se neka pitaju da li ima jos koga ili znaju da je zurka u toku. Za sad smo mi ona prva grupa koja ne zna da li ima te diskoteke.
Zbog toga trebamo jos da rastemo i da se razvijamo, ili cak da secekamo da nas neko odvede na tu zurku.
(mogao bih do kraja godine da pisem i da filizofiram)

Tako da onaj ko misli da smo sami ne treba da se bavi ovim komplikovanim temama nego da uziva u svom jednostavnom i beznacajnom zivotu.

Svima zelim dug i mirana zivot Very Happy


i odmah sam poceo da kenj..
Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti


Poslednja prepravka: Ohanzee datum Čet Jan 17, 2008 10:08 am; ukupno izmenjena 1 put
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 2570 poruka, mislim da je prva prava bila poruka u poeziji.

Čet Okt 19, 2006 8:38 pm

Neki Znaci Koji Nedostaju

Utisci, traju u samo jednom znaku
on je vilenjak, obican, svakojak
nebiga nosila i da si ga isprosila.

Ako ga trazima, da pogledam
ne vredi, ako ga ne bi dala iz srca
ovom poznaniku, nevernom u nadimku.

Dani i noci, kao u zvuku lete
ogrejan i ti topla, i u svili
o kako bi smo srecni bili.

ex_deda


Sad mi dodje da prepravljam Very Happy

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Samo sjaj za usne, dovoljno je...


Wow kad se setim Mr. Green Rolling Eyes
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18.decembar 2006
Citat:
Voljela bih otići u Las Vegas i barem u jednu kockarnicu


Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha, tko o čemu, a ja... Laughing Laughing
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja davno je to bilo...



PorukaForum: ~ Fudbal ~ Postavljena: Čet Nov 17, 2005 3:02 am Naslov:
Mlade reprezentacija S r b i j a

Svaka cast plavi, samo napred... Cela je nacija Reprezentacija... Mr. Green

_________________
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PorukaForum: ~ Škola, fax, posao ~ Postavljena: Sub Nov 18, 2006 11:12 am Naslov: Puskice da ili ne?
puskice su skroz ok,koristila sam ih redovno dok sam isla u skolu.Milsim da je to sastavni deo djackog doba,neki su zahvaljujuci puskicama zavrsili skolu...


He,he bas me nasmeja Mr. Green Embarassed

_________________
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postavljena: Čet Avg 12, 2004 2:55 pm

Nazareth (tema muzicke grupe abecednim redom)

Davno bese Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme, di me nadje nakon skoro 94ooo postova na prvi nazad Very Happy


Forum: ~ Dijaspora ~ Postavljena: Pon Apr 03, 2006 12:36 pm Naslov: Da li ste se ikad sramili vaseg porekla/podrijetla?
Neman se čega sramiti... Ovo šta jesan , jesan i dobro mi je...
Very Happy

Laughing
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beše to... 2. oktobra 2006. godine...

"...Ja prvi put ucestvujem u bilo kakvom forumu. I mogu vam reci da nikad nisam bila zbunjenija, nista mi nije jasno, osim da je ocigledno da je ovo fenomenalna stvar. Molim vas neka mi neko pomogne!!!!!!..."


Onda sam se upitala, da li sam dovoljno uzvičnika stavila na kraju... Laughing Laughing Mr. Green

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PorukaForum: ~ NJIHOVA soba ~ Postavljena: Uto Sep 05, 2006 2:40 pm Naslov: oprostiti prevaru ili ne!!!!

sve ovisi koliko je velika ljubav izmedu dviju osoba...ako je ljubav dovoljno jaka i može oprostiti i prevaru koja se naravno nikada vise nece ponoviti..onda je to prava ljubav

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Koji je bio vas PRVI POST na domaci.de? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon