www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uspjesna zena
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 8:31 pm    Naslov poruke: Uspjesna zena Na vrh strane Na dno strane

Evo malo razmisljam o ovoj temi i mislim da su muskarcima dosta smeta kada pored sebe imaju uspjesnu zenu.
Pogotovo ako je ona uspjesnija od njega.

Zasto tako mislim, mozda je i blesavo ali cura ili zena koja je uspjesna i pametna ima o bilo cemu razgovarati s bilo kim i u bilo kojem trenutku.
U takvim sitacijama se dosta javlja i ljubomora.

Tako da muskarac u takvoj vezi, braku ne moze biti previse dominantan kad ona uvijek ima svoje stavove i misljenje i sve ce mu otvoreno reci u lice.

Kako vi razmisljate o tome ???


 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ranije je zena bila manje uspesna u poslovnom zivotu.
odgajanje dece,kucni poslovi su zenu ostavljali u pozadini.
vremena se menjaju,dans mnogo zena imaju pristup i kapacitete za uspeh
u struci im i paralelno vode normalan "kucni" zivot.
kako muski ego reaguje na to Confused ufffffffffffff
licno smatram da dominacija u vezi dve zrele osobe se ne bazira na profesionalnom uspehu nego na licnosti,autoritetu.
ako zena dominira samo zato sto je bolje uspela,zaradjuje vise ne priznajem joj uspeh,jer smatram da je mnogo "uspesnije" (i umesnije)
ne mesati sve to u ljubav.
ne treba lupati sakom po stolu ko je vise uspeo,eto

_________________
www.ONE.org
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mislim ja da treba lupati sakom o stol tko je bolji, vec mislim da muskarci kada je zena uspjesnija ne mogu to bas najbolje podnijeti jer ako si profesionalno uspjesan odmah postajes i autoritetivan.
Ne da zene to zele vec jednostavno imaju svoje ja i znaju iskazati svoje misljenje i zelje.
Danas je puno takvih zena i kako vidim to se muskarcima bas i ne svidja.
Najvise zato sto je u drustvu uvijek komunikativna i snalazljiva sto privlaci pozornost, pa se javlja ljubomara i tu se stvari kompliciraju...

_________________
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta ja znam.....hmmmmm...kod mene je to sasvim ok!!ja jesam mozda i preuspesna za svoje godine ali mom vereniku to ni malo nesmeta,cak sta vise prija mu!!!

_________________
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mom dečku to ne smeta, znam da će mi uvijek biti podrška u svemu, bila ja uspiješnija ili manje uspiješna od njega. Tamo gdje ja nisam uspiješna on je i obrnuto.

A žalim cure koje su vezane za takve konzervativne "bizone", imala sam prijateljicu na faksu, no kad god je išla na faks, ona se bojala, u početku nisam znala zašto, a onda jednog dana na željezničkoj stanici, njezin dečko ju je bacao po tračnicama, zato što ide na faks da bude bolja od njega i kao kako tamo ima nekog tipa,a ona je vrištala i plakala. Nisam znala što da napravim, u jednu ruku htjela sam joj pomoć, al kako tip ogroman, a svi kolege i kolegice gledaju to i stoje na mjestu.A par dana kasnije sam ih srela u menzi, ali ona se više nije družila s nikim i hodala sva crvena pognute glave. Možda se sad već udala, uglavnom je više nesrećemo nigdje.

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam primetila, sve komentare su pisale zenske osobe Rolling Eyes U svakom slucaju, mislim da muskarci sa nasih prostora jos uvek ne mogu da prihvate da pored sebe imaju uspesniju zenu/devojku ali polako pocinju da se mire sa tim da su zene dovoljno inteligentne da bi bile uspesne Very Happy

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zavisi s kin si Mr. Green ....Imas dečkiju koji obozavaju svoju curu, i koji će je poddržat u njenom uspjehu, a imas i onih koji su ljubmorni na svoju curu jer je kao uspješnija od njih...u tom drugom slučaju takve momke žalim jer su oni ti koji gube ako su ljubomorni...Da je meni momak sad uspješniji od mene..pa nek mu je sa srećom, bit cu uz njega i podržavat ga..i ponosit se njime..a ne bit ljubomorna Rolling Eyes Exclamation

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije bitno da li je zena uspesna da bi mogla sa bilo kim,bilo kada ,o bilo cemu da prica,vec da li je recita ili pametna.isto tako i muskarac,ako je manje uspesan od svoje zene ali dovoljno pametan moze da se nadje u svakoj temi i da da svoje misljenje.inace meni uopste ne bi smetalo da pored sebe imam uspesnu zenu,cak stavise to bih i voleo
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sam oduvek zeleo da imam uspesnu zenu Mr. Green
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim nista lose u tome sto je zena uspesna u svom poslu, zivotu.
Svaki ozbiljan i zreo muskarac ce to znati da ceni i postuje i bice mu drago.
A to znaci da je voli i da zeli njenu srecu..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uspešnost je relativna stvar. Čime se meri? Kvalitetom posla, novcem, položajem u preduzeću?

Njen uspeh ne mora da ima nikakve veze sa njenom inteligencijom. Može biti da je ona na čelu vrlo uspešnog preduzeća, a on stolar, a da je on njen duhovni otac.

Možda ima onih koji se osećaju inferiorno, jer žena zarađuje više od njih...

Ako ih ima, neka se jave, da čujemo njihove stavove Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
silverado
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

no pa sad... najljepse je u biti, biti kraj uspjesne zene... od nje mozes puno nauciti i moze ti pruziti nesto sto se zove motivacija da i ti krenes dalje i odbacis svoje stare i lose navike.

cak sto vise, uspijesni ljudi jedni druge motiviraju i nadahnjuju za planove i snove cije ce se ostvarenje odvijati u buducnosti Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Uspjesna zena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon