www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stil - tko ga od clanova ima i ciji vam se dopada?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 7:53 am    Naslov poruke: Stil - tko ga od clanova ima i ciji vam se dopada? Na vrh strane Na dno strane

Po vasem uvjerenju - tko od clanova ima neki svoj poseban stil, ciji vam se svidja? A ciji ne?

Stil bi bio kompletna slika, od verbalnog do grafickog nacina izrazavanja, dakle stil govora u postovima nadopunjen avatarom, potpisom, nickom i sl...

Velociraptor mi ima simpatican stil - zayevantski i lezeran
Konjanik - stil covjeka iz Bosne (na pozitivan nacin naravno). Chevap King Tvrtko i Rajvosa spika. Simpaticno!
Annabel_Lee mi ima drag stil - vrlo njegovane i educirane osobe.
Drag mi je i stil kolegice dameski - nepretenciozan ali cvrst. Tako ga ja dozivljavam...
Vizljasta Nasta takodjer ima zezantski stil a la velociraptor. Stoji joj.
Andjela - s ponosom nosi stil svjetske cure. Moj tip! Eh, da nisam ozenjen... Mr. Green

ex_deda - pjesnicki stil, a pjesnici su ukras u svijetu, zar ne?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice .. ne znam koga bih izabrao za ovo ali bih mogao recimo Annabel_Lee .. ima veoma fin stil poruka .. i uvek inteligentan .. barem od onoga sto sam mogao da vidim ..

Isto tako komsija aureliano je uvek .. u jednom njegovom stilu u kojem uvek iskaze nesto sto zeli ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny delija, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Annabel Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Postideste me na brzaka, tek sam sad videla ovu temu... Embarassed

Anđela, posve osobena Cool

velociraptor, posve luckast Razz

aureliano, posve Otima Se Svakom Opisu Very Happy Treba ga doživeti Wink

Moytsa, posve prisutna i moja Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano - fakat čovjek ima moć da nasmije, nauči čovjeka mnogo tomu a možda toga nije ni svjestan, i da nije oženjen uzela bih dvije karte za neko dobro putovanje s njim na godinu dana Mr. Green

Annabel_Lee-uvijek odmerena, staložena, odiše ali jednostavno odiše energijom u svojim postovima i skroz je originalna. to je njen stil i čuva ga

Konjanik-kad već popričasmo o ovome, ovaj čovjek je prijatelj, iskren uvijek što je najvažnije. to je njegov stil - iskrenost i to se kod njega ali baš vidi i uopće ga treba razumjeti!

Moytsa- tako dama. tako spremna da pomogne. tako vesela i na svojsten si način predivna.

Alexns- ova budala je razvila svoj stil zbog toga što je tako i rođena Mr. Green duša moja, uvijek tako blesav, to ne može baš svatko priznajte si.
Djevojka od čokolade- čitaj pod Alexns Mr. Green
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andjela-posebna je u svom stilu,zna kako da prenese pozitivno raspolozenje na ljude,uvek ima otkacene i zanimljive postove

anabell lee-stalozena,pametna i uvek je zanimljivo citati njene postove

idealna-jako zanimljiva i otkacena osoba(u pozitivnom smislu)
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_lee definitivno, svaki njen post je zanimljiv..
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anabell_Iee i naravno Vila,mada svako ima svoj stil i zanimljiv je na neki nacin Razz

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajmo redom mada lista i nije bas nesto dugacka Mr. Green

Car Dusan-Silni - lafcina, sila od coveka...svaka mu je rec na mestu, a svaka moja dalja suvisna Cool

aureliano - covek ciji mi se otvoreni pogledi na zivot i odmeren stav posebno dopadaju...retko se na takvog nailazi Wink

Alexns - spadalo, zayebant i moj omiljeni zli brat blizanac...redovno me nasmeje i za to mu od srca hvala Mr. Green

dameski, škorpijica, Ivankamaza i ~SonicLady~ su osobe prema kojima nikako ne mogu biti objektivna...previse ih volim pa zato ni ne pokusavam Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka šanerka - ova bejbi ima stil koji se zove opičena sto gradi i mislim da je njen cijeli život jedan Zamisli život u ritmu muzike za ples. Fakat je uvijek predobra i luda i to joj stoji Mr. Green
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja moram da se slozim sa svima i da kazem da je Annabel_Lee jedna od najboljih

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

propast - devojka sa obe noge na zemlji. zna koliko zna i shta/koliko vredi.
Toliko za sada, ostali slede. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Stil - tko ga od clanova ima i ciji vam se dopada? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon